U državnom boksačkom vrhu

Izbornik u reprezentaciju pozvao čak tri Brođanina

Slavonski Brod : Izbornik u reprezentaciju pozvao čak tri BrođaninaIzabrani reprezentativci(Foto: BKB)

Za boksačku reprezentaciju Hrvatske, mečeve će 'odraditi' i tri Brođanina kojima je stigao poziv izbornika.

SLAVONSKI BROD - Izbornik boksačke reprezentacije Hrvatske za mlađe seniore, Pero Veočić, pozvao je tri boksača iz Boksačkog kluba „Brod" u hrvatsku reprezentaciju - Marka Pudića u kategoriji do 52 kilograma, Gabrijela Veočića u kategoriji do 75 te Marka Peića u kategoriji do 81 kilogram.

Boksački meč između Italije i Hrvatske bit će održan u osam različitih kategorija, 9. veljače 2019. u 18 sati, u Sportskom boksačkom centru na Velesajmu u Zagrebu.

Za reprezentaciju Hrvatske, uz Brođane, nastupaju:

1. 52 kg Marko Pudić (BK Brod, Slavonski Brod )

2. 56 kg Diego Mamić (BK Pula)

3. 60 kg Patrik Liculom (BK Pula)

4. 64 kg Donat Peraić (BK Zlatna Rukavica, Zadar)

5. 69 kg Ilija Marijanović ( BK Gracijano, Požega)

6. 75 kg Gabrijel Veočić (BK Brod, Slavonski Brod)

7. 81 kg Marko Peić (BK Brod, Slavonski Brod)

8. +91 kg Tomislav Cule (BK, Zlatna Rukavica, Zadar)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Dora Has i Nikola Birač zlatni u Ivanić Gradu

Karate klub Slavonski Brod

Dora Has i Nikola Birač zlatni u Ivanić Gradu

14.2.2019. | 13:05
Na 31. Kupu Mladosti održanom prošle nedjelje u Ivanić Gradu, karate klub Slavonski Brod osvojio je pet medalja, od kojih zlatne Dora Has i Nikola Birač.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Boksački susret između Hrvatske i Italije završio neriješeno

Ostanak u državnom vrhu

Boksački susret između Hrvatske i Italije završio neriješeno

11.2.2019. | 20:15
Prijateljski boksački susret između Hrvatske i Italije završio je neriješenim rezultatom 12-12.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ana i Dora treće u Samoboru

Ana i Dora treće u Samoboru

15.1.2019. | 10:50
Prošlog vikenda u Samoboru karataši su otpočeli novu sezonu, a za Brođane treća mjesta osvojili su Dora Has i Ana Lujić.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sjajan završetak godine za boksače Radničkog

Novi uspjeh

Sjajan završetak godine za boksače Radničkog

29.12.2018. | 9:45
Sa dva jaka natjecanja boksači Radničkog vratili su se s medaljama.
SBplus.hr, Slavonski Brod : U 2018. najbolji rezultati od osnivanja kluba

Boksački klub Brod

U 2018. najbolji rezultati od osnivanja kluba

21.12.2018. | 15:15
Boksački klub Brod, na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske, proglašen je najboljim u kategoriji mlađih seniora. Ukupno 9 pobjeda su ostvarili Leon Majstorić, Gabrijel Veočić i Marko Peić i tako osvojili titulu državnog prvaka.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Spektakularan nastup na "Croatia openu"

Brodski Tigrovi

Spektakularan nastup na "Croatia openu"

21.12.2018. | 10:15
Na ovom jakom i tradicionalno dobrom turniru Tigrovi iz Broda postigli su izvrstan sportski rezultat. Ovaj sjajan uspjeh ujedno im je i poticaj za još bolji i predaniji rad u predstojećoj 2019. godini.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Natjecateljsku godinu zaključili s osvojena 322 odličja

Natjecateljsku godinu zaključili s osvojena 322 odličja

17.12.2018. | 15:00
U 2. kolu Otvorene karate lige Osječko-baranjske županije, za sezonu 2018/2019 Karate klub Slavonski Brod osvojio je 11 odličja (četiri prva, tri druga i četiri treća mjesta), pa je tako klub 2018. godinu završio s 44 realizirana natjecanja, te osvojenih 322 odličja.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Matea i Mihael Ećimović treći u Hrvatskoj

Matea i Mihael Ećimović treći u Hrvatskoj

13.12.2018. | 9:50
Prošle nedjelje na Prvenstvu Hrvatske u katama, održanom u Novigradu Matea Ećimović je u kategoriji Juniorki osvojila treće mjesto, a isti uspjeh zabilježio je njen brat Mihael u kategoriji mlađih seniora.
SBplus.hr, Slavonski Brod : U Tuzli osvojeno šest zlatnih medalja

U Tuzli osvojeno šest zlatnih medalja

27.11.2018. | 12:30
Prošle subote Brodski karataši su na Tuzlanskom Pobjedniku 2018., osvojili 11 odličja, od kojih šest zlatnih, dva srebrna i tri brončana.
SBplus.hr, Slavonski Brod : U Vukovaru zlatne Ester Baričević i Kata Šare

Savate klub „Jean-Michel Nicolier“

U Vukovaru zlatne Ester Baričević i Kata Šare

22.11.2018. | 17:00
Na 4. Memorijalnom turniru "Jean Michel Nicolier" u Vukovaru, među brojnim natjecateljima iz 11 Hrvatskih savate klubova nastupilo je i 12 članova Savate kluba „Jean-Michel Nicolier“ iz Slavonskoga Broda. Zlatne medalje osvojili su Ester Baričević i Kata Šare.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Borna Mađarević treći mlađi senior u Hrvatskoj

Borna Mađarević treći mlađi senior u Hrvatskoj

20.11.2018. | 13:00
Proteklog vikenda u Rijeci je održano Prvenstvo Hrvatske u borbama za kadete, juniore i mlađe seniore (U21). Za karate klub Slavonski Brod nastupili su kadet Luka Birač te mlađi seniori Borna Mađarević i Borna Čengić. Borna Mađarević je u kategoriji do 67 kg osvojio treće mjesto
SBplus.hr, Slavonski Brod : Izvrstan nastup Brođana u Kutini

KBK "Tigar" Brod

Izvrstan nastup Brođana u Kutini

14.11.2018. | 15:30
U jakoj konkurenciji Brođani su ponovno ostvarili vrhunske rezultate: tri treća i tri druga mjesta.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tri srebra i tri bronce u Kutini

Kickboxing klub Tigar

Tri srebra i tri bronce u Kutini

14.11.2018. | 9:00
Na Kutina open 2018., održanom proteklog vikenda borci Kickboxing kluba Tigar osvojili su tri druga i tri treća mjesta.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Luciji Abramović zlato u Zagrebu

Taekwondo klub Brod

Luciji Abramović zlato u Zagrebu

13.11.2018. | 19:00
Članica Taekwondo Kluba Brod Lucija Abramović, u pratnji trenerice Dejane Gajić Kovačević, prošle subote na 24. Zagreb Croatia Openu osvojila je zlatnu medalju u kategoriji seniorki do 46 kg.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Devetnaest odličja u Osijeku

Devetnaest odličja u Osijeku

13.11.2018. | 9:35
Na Karate kupu grada Osijeka, članovi Karate kluba Slavonski Brod nastupili su s 21 natjecateljem i dvije ekipe, te osvojili ukupno 19 odličja ( 6 prvih, 7 drugih i 6 trećih mjes