Autor: Sbplus

Taekwondo klub Alfa Brod

Tomislavu Katušiću zlato u Doboju

Slavonski Brod : Tomislavu Katušiću zlato u Doboju

Na međunarodnom taekwondo turniru ITF Doboj open 2017., član TK Alfa Brod Tomislav Katušić osvojio je zlatnu, a Adam Hercog i Marko Liović brončane medalje.

SLAVONSKI BROD - Prošle subote je u Doboju održan međunarodni turnir „ITF DOBOJ OPEN 2017."  na kojem je nastupilo 29 klubova iz šest država s 292 natjecatelja.

Taekwondo klub Alfa Brod nastupio je sa šest natjecatelja i ostvario solidan rezultat s obzirom da su gotovo svi promijenili i dobne i težinske kategorije te s jednom natjecateljicom koja je po prvi puta nastupila.

Rezultati članova TK Alfa Brod:

TOMISLAV KATUŠIĆ -  1. mjesto  -63 kg junior.

ADAM HERCOG  - 3. mjesto  -64 kg senior.

MARKO LIOVIĆ -  3. mjesto  +75 kg junior.

LEON ŽAJGAR - -45 kg kadet. Ostvario jednu pobjedu i jedan poraz što nije bilo dovoljno za medalju jer ih je u kategoriji bilo 12.

Za svaku pohvalu je prvi nastup MARTINE LUCIĆ koja je odmah u prvoj borbi dobila puno iskusniju protivnicu ali je unatoč porazu, pružila odličan otpor. Također i po prvi puta u starijim kadetima je nastupio i STJEPAN ANDRIĆ koji je čak i vodio do zadnjih desetak sekundi borbe kada je dobo udarac  koji je donio ipak pobjedu protivniku.

Uz redovan rad brzo će stići i njihovi rezultati u novim kategorijama.

Ekipu je vodio trener Robert Katušić.

Izvor: TK Alfa Brod

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Braći Birač prva mjesta u Daruvaru

Karate klub Slavonski Brod

Braći Birač prva mjesta u Daruvaru

16.10.2017. | 17:35
Na XVII Karate Darfestu, članovi Karate kluba Slavonski Brod osvojili su po dva zlatna i srebrna, te tri brončana odličja.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Uspješan nastup u Zagrebu, na Kondor openu

Taekwondo klub Brod

Uspješan nastup u Zagrebu, na Kondor openu

9.10.2017. | 14:31
Na Kondor openu, održanom prošle subote u Zagrebu, natjecatelji Taekwonso kluba Brod osvojili su 12 medalja.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Deset medalja s 11. Doboj Open ITF Taekwon-do Championship

Brodski I.T.F. Taekwon-do klub Ge-Baek

Deset medalja s 11. Doboj Open ITF Taekwon-do Championship

8.10.2017. | 21:00
Najiskusniji član klub, Davor Tomić, u formama za crni pojas II. Dan, osvojio je brončanu medalju. U kategoriji seniora do 78kg odnio je pobjedu u prvom sparingu te, bez predaha, nastavio drugu borbu za zlatnu medalju. U prvoj rundi zadobio je težak udarac no, usprkos natučenim r
SBplus.hr, Slavonski Brod : Mihael Ećimović izborio Svjetsko prvenstvo u Španjolskoj

Mihael Ećimović izborio Svjetsko prvenstvo u Španjolskoj

3.10.2017. | 16:50
Nakon kvalifikacijskog ciklusa Mihael Ećimović je izborio nastup za reprezentaciju Hrvatske na Svjetskom prvenstvu u kategoriji juniori kate.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sjajan uspjeh Brođana

Na Svjetskom prvenstvu u Nizozemskoj

Sjajan uspjeh Brođana

2.10.2017. | 23:07
Na Svjetskom prvenstvu u Nizozemskoj, kao jedini iz Hrvatske, nastupio je Taekwondo klub Semper Fidelis i osvojivši dvije zlatne, jednu srebrnu i pet brončanih medalja, postigli veliki uspjeh.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Kristini Knežević prvo mjesto u Bjelovaru

Kristini Knežević prvo mjesto u Bjelovaru

1.10.2017. | 11:00
Na 1. Omega kupu Bjelovar, održanom posljednjeg dana listopada, natjecatelji Taekwondo kluba Brod ostvarili su odlične rezultate, osvojivši jedno prvo, dva druga i pet trećih mjesta.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gabrijel Veočić drugi u Europi

Europsko prvenstvo u boksu za juniore

Gabrijel Veočić drugi u Europi

25.9.2017. | 22:45
Na europskom prvenstvu u Bugarskoj, član Boksačkog kluba Brod Gabrijel Veočić (16), osvojio je naslov doprvaka Europe u boksu u svojoj težinskoj kategoriji.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Najuspješnija reprezentacija Tuzlanskog kantona

24. Memorijalni karate kup SB 2017

Najuspješnija reprezentacija Tuzlanskog kantona

25.9.2017. | 19:30
Najuspješnija ekipa 24. Memorijalnog karate kupa bila je reprezentacija Karate saveza Tuzlanskog kantona. Drugo odnosno treće mjesto osvojili su Karate klub Globus iz Čakovca i Karate klub "Winner" iz Tuzle.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zavidan uspjeh Matea Brekala

Grappling klub Slavonski Brod

Zavidan uspjeh Matea Brekala

18.9.2017. | 9:50
Na natjecanju u brazilskom jiu jitsu Sardinian Open, na kojem je sudjelovalo više od 250 natjecatelja iz cijelog svijeta, Mateo je osvojio dvije medalje.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tomislav Katušić peti u Europi

Kick-boxing

Tomislav Katušić peti u Europi

12.9.2017. | 18:10
Na WAKO Europskom kadetskom i juniorskom prvenstvu održanom u Skopju, Tomislav Katušić je osvojio peto mjesto.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Desetgodišnjak sijep od rođenja, a već ima crveni pojas

Ivan Perković iz Slavonskog Broda

Desetgodišnjak sijep od rođenja, a već ima crveni pojas

8.7.2017. | 0:01
Ivan je vrlo hrabar dječak, na polaganju je htio sam izvoditi kate i odradio je to vrlo dobro, čak bolje nego neka djeca koja vide.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedamnaest odličja za kraj polusezone

Sedamnaest odličja za kraj polusezone

12.6.2017. | 19:40
Brodski karataši u Vukovaru su nastupili s 16 natjecatelja u borbama i katama, te osvojili 17 odličja (sedam prvih, dva druga i osam trećih mjesta).
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tomislavu Katušiću drugo mjesto

KBK Omega u Benkovcu

Tomislavu Katušiću drugo mjesto

7.6.2017. | 18:15
U zadnjem dijelu PH u Benkovcu, Tomislav Katušić, član KBK Omega, nastupio je u finalu u kojem je tjesno izgubio i osvojio drugo mjesto.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Borni, Antoniu i Ivanu zlata u Sisku

Brodski karataši uspješni u Sisku

Borni, Antoniu i Ivanu zlata u Sisku

6.6.2017. | 11:45
Na 26. Sisak kupu 2017. održanom prošle subote u Sisku, članovi KK Slavonski Brod Borna Kujundžić, Antonio Biondić i Ivano Karić osvojili su zlatne medalje.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Mihael, Ivano i Ana  prvi na Krku

Mihael, Ivano i Ana prvi na Krku

31.5.2017. | 9:20
U jakoj konkurenciji 9. Krk kupa održanog u Malinskoj, članice i članovi Karate kluba Slavonski Brod, osvojili su tri zlata, te po jedno srebro i broncu.