Autor: SBplus

Karate klub Slavonski Brod

Zlato, tri srebra i bronca u Banja Luci

Slavonski Brod : Zlato, tri srebra i bronca u Banja Luci

Prošle subote je u Banja Luci održan 6. Grawe Energija Kup 2018., na kojem su u vrlo jakoj međunarodnoj konkurenciji Brođani osvojili pet odličja (prvo, tri druga i treće mjesto):

SLAVONSKI BROD – Prošle subote je u Banja Luci održan 6. Grawe Energija Kup 2018.  Na kupu je nastupilo 97 ekipa iz 11 država s 1269 natjecatelja. Uz natjecatelje iz BiH-a nastupile su ekipe iz Njemačke, Austrije, Bugarske, Crne Gore, Slovenije, Makedonije, Bugarske, Egipta, Srbije  i Hrvatske.

Brodski karataši nastupili su u sastavu Ana Lujić, Dora Has, Borna Kujundžić, Matea i Mihael Ećimović, Rita Mustapić i Karla Jurić.

U vrlo jakoj međunarodnoj konkurenciji Brođani su osvojili  pet odličja (prvo, tri druga i treće mjesto):

Ana Lujić, mlađe kadetkinje -32 kg                            prvo mjesto

Dora Has, učenice 11.g. -40 kg                                drugo mjesto

Ekipno djevojčice 10-11 g, kata                                drugo mjesto

Ekipno djevojčice 12-13 g, kata                                drugo mjesto

Matea Ećimović, kadetkinje kata                               treće mjesto

Posebno veseli uspjeh Ane Lujić, koja se uspješno prilagodila  novoj uzrasnoj kategoriji.

Ekipa djevojčica 10-11 godina nastupila je u sastavu Rita Mustapić, Karla Jurić i Dora Has, a ekipa djevojčica 12-13 godina u sastavu Rita Mustapić, Karla Jurić i Ana Lujić. Matea je u dobrom nastupu osvojila treće mjesto.

Nakon 25. Međunarodnog memorijalnog karate  kupa „Slavonski Brod 2018", na kojem su sa 19 odličja  osvojili četvrto mjesto u ukupnom poretku, Brodski karataši nastavili su sa dobrim nastupima.

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Izvrstan nastup Brođana u Kutini

KBK "Tigar" Brod

Izvrstan nastup Brođana u Kutini

14.11.2018. | 15:30
U jakoj konkurenciji Brođani su ponovno ostvarili vrhunske rezultate: tri treća i tri druga mjesta.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tri srebra i tri bronce u Kutini

Kickboxing klub Tigar

Tri srebra i tri bronce u Kutini

14.11.2018. | 9:00
Na Kutina open 2018., održanom proteklog vikenda borci Kickboxing kluba Tigar osvojili su tri druga i tri treća mjesta.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Luciji Abramović zlato u Zagrebu

Taekwondo klub Brod

Luciji Abramović zlato u Zagrebu

13.11.2018. | 19:00
Članica Taekwondo Kluba Brod Lucija Abramović, u pratnji trenerice Dejane Gajić Kovačević, prošle subote na 24. Zagreb Croatia Openu osvojila je zlatnu medalju u kategoriji seniorki do 46 kg.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Devetnaest odličja u Osijeku

Devetnaest odličja u Osijeku

13.11.2018. | 9:35
Na Karate kupu grada Osijeka, članovi Karate kluba Slavonski Brod nastupili su s 21 natjecateljem i dvije ekipe, te osvojili ukupno 19 odličja ( 6 prvih, 7 drugih i 6 trećih mjes
SBplus.hr, Slavonski Brod : Čelnici grada čestitali Mateju na tituli viceprvaka

Kickboxing

Čelnici grada čestitali Mateju na tituli viceprvaka

25.10.2018. | 12:52
Matej Lebo je prošle godine proglašen za najboljeg sportaša Slavonskog Broda u 2017. godini.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Matej Lebo viceprvak Europe

Kickboxing

Matej Lebo viceprvak Europe

22.10.2018. | 14:35
Matej Lebo, član Kickboxing kluba „Tigar Brod“ ovog je vikenda sudjelovao na Europskom prvenstvu u kickboxingu održanom u Bratislavi gdje je u kategoriji do 84 kg, kick light, osvojio srebrnu medalju i titulu viceprvaka Europe. U navedenoj kategoriji natjecali su se predstavnici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Osvajaju postolja u borilačkim sportovima

Nove medalje za mlade Brođane

Osvajaju postolja u borilačkim sportovima

9.10.2018. | 19:00
Brođani Lucia i Ivan na ovogodišnjim su brojnim natjecanjima pokazali kako stasaju u uspješne predstavnike slavonskobrodskog kickboxing kluba.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Dvojica brodskih boksača idu na europsko prvenstvo u Rusiju

Novo priznanje brodskom sportu

Dvojica brodskih boksača idu na europsko prvenstvo u Rusiju

11.9.2018. | 10:50
"Mogu slobodno kazati da u Rusiju ide jedna talentirana generacija od koje se, uz malo sreće i poštenja sudaca, mogu očekivati dobre borbe i put prema medaljama”, rekao je nakon svega izbornik Kuhar.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Trideset i sedam odličja na tri natjecanja

Trideset i sedam odličja na tri natjecanja

5.6.2018. | 18:30
U protekla dva vikenda Brodski karataši nastupili su na tri natjecanja: Prvenstvu Slavonije i Baranje za 2018 godinu, 27. Sisak kupu 2018. i Prvenstvu Hrvatske u para-karateu - Prvenstvu Hrvatske u katama za mlađe uzraste.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođani imaju tri prvaka Hrvatske

BK Radnički

Brođani imaju tri prvaka Hrvatske

5.6.2018. | 9:30
Tri zlata, jedno srebro i tri bronce rezultat su nastupa brodskih boksača na prvenstvu Hrvatske. - Ovim rezultatima smo pokazali kako je naš klub u samom vrhu Hrvatskog boksa.Ponosan sam jako na svoje borce - izjavio je trener BK "Radnički" Goran Ivezić.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Kristijan Katušić petu godinu zaredom državni prvak

Kickboxing klub Omega

Kristijan Katušić petu godinu zaredom državni prvak

4.6.2018. | 22:30
U zadnjem krugu Hrvatskog prvenstva u kickboxingu, član KBK Omega Kristijan Katušić petu godinu zaredom osvojio je naslov prvaka države u light contactu.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ana, Nikola i Luka zlatni u Splitu

Ana, Nikola i Luka zlatni u Splitu

22.5.2018. | 23:15
Prošle nedjelje, Brodski karataši nastupili su u Splitu na 2. Split Karate kupu i osvojili ukupno šest odličja, tri zlatna, jedno srebro i dvije bronce.
SBplus.hr, Slavonski Brod : "Tigar Brod" okitio se sa 28 zlatnih medalja

8. međunarodni Kickboxing kup

"Tigar Brod" okitio se sa 28 zlatnih medalja

21.5.2018. | 12:10
Osim zlatnih odličja, klub se okitio i titulom najboljeg kluba natjecanja te onim za najbolji klub u disciplinama point fighting, light contact i kick light.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Drugo mjesto i pregršt odličja u Zagrebu

Taekwondo Brod

Drugo mjesto i pregršt odličja u Zagrebu

14.5.2018. | 15:40
Dok je Lucija Abramović nastupila na Europskom prvenstvu u Rusiji, ostatak ekipe TK Brod u Zagrebu je na Susedgrad Sokol pokalu, osvojio drugo mjesto i 13 odličja.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ani Lujić zlato u Bihaću

Ani Lujić zlato u Bihaću

8.5.2018. | 22:25
Prošle subote Brodski karataši nastupili su na Karate kupu prijateljstva u Bihaću, koji je okupio 750 natjecatelja iz osam država i 69 klubova, a u takvoj konkurenciji članica KK Slavonski Brod Ana Lujić osvojila je zlatnu medalju.