Subota, 17. ožujka
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 17. kolo, 15,00 sati
Požega: Slavonija - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 17. kolo, 15,00 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - NAŠK (Našice)
Nova Gradiška: Sloga - Zrinski (Jurjevac)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 15. kolo
Slavonski Brod, Stadion na Jelasu, 18,15 sati: Amater - Omladinac (Gornja Vrba)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 15. kolo, 15,00 sati
Klokočevik: Dilj - Sloga (Jaruge)
Kupina. Posavac - Perkovci (Stari Perkovci)
Garčin: Gardun - Omladinac (Staro Topolje)
Prnjavor: Slavonija - Raketa (Beravci)
Slavonski Šamac: Graničar - Mladost (Čajkovci)
Futsal
1. Hrvatska malonogometna liga
Vrgorac, 19,00: Vrgorac - Brod 035 (Slavonski Brod)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 19,00: Brod - Borovo (Vukovar)
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Cerna: Multinorm - Brod (Slavonski Brod)
Košarka
Prva ženska liga
Dubrovnik: Ragusa - Brod na Savi (Slavonski Brod)
Jedinstvena kadetska liga
Rijeka: FSV - Slavonski Brod 1946
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 17. kolo, 15,00 sati
Varaždin, SC Sloboda: Varteks - Marsonia (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 15. kolo, 15,00 sati
Donja Vrba: Zvonimir - Slavonac (Nova Kapela)
Oprisavci: Zadrugar - Mladost (Cernik)
Gundinci: Gundinci - Slavonac (Bukovlje)
Donji Andrijevci: Tomislav - Sikirevci
Rešetari: Budućnost - Mladost (Sibinj)
Batrina: Batrina - Graničar (Brodski Varoš)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 15. kolo, 15,00 sati
Slavonski Kobaš: Slavonac - Svačić (Stari Slatinik)
Brodski Stupnik: Slavonac - Slobodnica
Lužani: Svjetlost - Tomica
Klakar: Graničar - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Gromačnik: Sloga - Zdenac (Brodski Zdenci)
Podvinje: Podvinje - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Ruščica: Posavac - BONK (Bebrina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapas, 15. kolo, 15,30 sati
Vrbova: Omladinac - Mladost (Brđani)
Bodovaljci: Slavonija - Krečar (Srednji Lipovac)
Godinjak: Dinamo - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Magić Mala: Graničar - Graničar (Laze)
Davor: Posavac - Sloboda (Gornji Bogićevci)
Okučani: Psunj Sokol - Slaven (Ljupina)
Dragalić - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -