Srijeda, 29. kolovoza
Nogomet
Pretkolo Kupa Hrvatske, 16,00 sati
Karlovac: Karlovac 1919 - Marsonia (Slavonski Brod)
Nedelišće: Nedelišće - Sloga (Nova Gradiška)
1. kolo Kupa ŽNS Brodsko-posavskog, 17,00 sati
Malino: Mladost - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Brodski Stupnik: Slavonac - Mladost (Sibinj)
Bebrina: BONK - Mladost 1977 (Banovci)
Gornji Andrijevci: ASK - Svačić (Stari Slatinik)
Slobodnica; Slobodnica - Posavac (Kaniža)
Slavonski Brod, Igralište na Budainci: Graničar BV - Budainka Kolonija
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Amater (Slavonski Brod)
Bicko Selo: Mladost - Gardun (Garčin)
Tomica: Tomica - Bratstvo (Vranovci)
Klakar: Graničar - Slavonac (Bukovlje)
Donja Bebrina: Mladost - Omladinac (Gornja Vrba)
Gornja Bebrina: Slavonac - Zvonimir (Donja Vrba)
Oprisavci: Zadrugar - Slavonija (Prnjavor)
Gundinci: Gundinci - Mladost (Divoševci)
Stari Perkovci: Perkovci - Sikirevci
Jaruge: Sloga - Omladinac (Staro Topolje)
Četvrtak, 30. kolovoza
Nogomet
1. kolo Kupa ŽNS Brodsko-posavskog, 17,00 sati
Donji Andrijevci: Tomislav - Dilj (Klokočevik)
Petak, 31. kolovoza
Vaterpolo
Divlja liga Klepetan 2018., za plasman od 5. do 8. mjesta
Slavonski Brod, Gradski bazen, 18,00 sati
Subota, 1. rujna
Atletika
Donacijska utrka "Znanjem i prevencijom do zdravlja"
Slavonski Brod, Ispred Sportske dvorane Vijuš
9,00 Dječje utrke
10,00: Utrke za odrasle na 5 i 10 km
Vaterpolo
Divlja liga Klepetan 2018., za plasman od 1. do 4. mjesta
Slavonski Brod, Gradski bazen, 17,00 sati
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 2. kolo, 17,30 sati
Oriovac: Oriolik - Koprivnica
Požega: Slavonija - Marsonia (Slavonski Brod)
Vukovar: Vukovar 1991 - Sloga (Nova Gradiška)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 2. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - NAŠK (Našice)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 2. kolo, 19,30 sati
Slavonski Brod, Stadion na Jelasu: Amater - Slavonac (Nova Kapela)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 3. kolo, 17,00 sati
Beravci: Raketa - Perkovci (Stari Perkovci)
Gornja Bebrina: Slavonac - Sloga (Jaruge)
Klokočevik: Dilj - Mladost (Čajkovci)
Prnjavor: Slavonija - Dubrava (Zadubravlje)
Velika Kopanica: Posavina - Gardun (Garčin)
Vrpolje: Sloga - Mladost (Donja Bebrina)
Slavonski Šamac: Graničar - Gundinci
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 2. kolo, 17,00 sati
Selna: Selna - Šokadija (Sredanci)
Svilaj: Sava - Sapci
Stružani: Sloga - Mladost (Bicko Selo)
Divoševci: Mladost - Slaven (Trnjani)
Vranovci: Bratstvo - Omladinac (Novi Grad)
Nedjelja, 2. rujna
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 2. kolo, 17,00 sati
Staro Topolje: Omladinac - Sikirevci
Batrina - Tomislav (Donji Andrijevci)
Vrbova: Omladinac - Slavonac (Bukovlje)
Stari Slatinik: Svačić - Zvonimir (Donja Vrba)
Gornja Vrba: Omladinac - Zadrugar (Oprisavci)
Sibinj: Mladost - Budućnost (Rešetari)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 3. kolo, 17,30 sati
Brodski Zdenci: Zdenac - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Bebrina: BONK - Svjetlost (Lužani)
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Posavac (Ruščica)
Podvinje: Podvinje - Tomica
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Graničar (Klakar)
Brodski Stupnik: Slavonac - Slobodnica
Malino: Mladost - Slavonac (Slavonski Kobaš)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 2. kolo, 16,30 sati
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Psunj Sokol (Okučani)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Mladost (Cernik)
Magić Mala: Graničar - Slavonija (Bodovaljci)
Davor: Posavac - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Laze: Graničar - Dinamo (Godinjak)
Ljupina: Slaven - Mladost (Brđani)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,00 sati
11,00 sati: Seoce: Trenk - Graničar (Stupnički Kuti)
Šumeće: Šokadija - Vatrogasac (Grižići)
Zbjeg: Gaj - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)
Gornji Andrijevci: ASK - Mladost (Jakačina Mala)
Banovci: Mladost 1977 - Omladinac (Ciglenik)
Brodski Varoš: Graničar BV - Posavac (Kaniža)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 2. kolo, 16,30 sati
Adžamovci: Polet - Dragalić
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -