Četvrtak, 31. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 29. kolo, 17,30 sati
Bjelovar: Bjelovar - Marsonia (Slavonski Brod)
Koprivnica: Koprivnica - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 29. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Višnjevac
Kneževi Vinogradi: Borac - Sloga (Nova Gradiška)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 26. kolo, 17,30 sati
Oprisavci: Zadrugar - Amater (Slavonski Brod)
Subota, 2. lipnja
Zrakoplovno modelarstvo
Svjetski kup u F3 K "Kup Broda"
Sportska zračna luka na Jelasu, 9,00 sati
Vaterpolo
Mini vaterpolo turnir "Prekid djetinjstva 28"
Gradski bazeni Vijuš:
11:00 Mlađi kadeti: VK Marsonia - VK Mursa
11:30 Mlađi kadeti: VK Marsonia - VK Vukovar
12:00 Mlađi kadeti: VK Vukovar - VK Mursa
12:30 Nade: VK Marsonia - VK Mursa
13:00 Nade: VK Vukovar - VK Mursa
13:30 Nade: VK Marsonia - VK Vukovar
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 30. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Vukovar 1991 (Vukovar)
Kvalifikacije za popunu 1. ŽNL Brodsko-posavske
Staro Topolje, 18,00 sati: Omladinac - Svačić (Stari Slatinik)
Nedjelja, 3. lipnja
Zrakoplovno modelarstvo
Svjetski kup u F3 K "Kup Broda"
Sportska zračna luka na Jelasu, 9,00 sati
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 30. kolo, 17,30 sati
Oriovac: Oriolik - Bjelovar
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 30. kolo, 17,30 sati
Nova Gradiška: Sloga - Darda
Vukovar: Vuteks Sloga - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 26. kolo, 17,30 sati
Gornja Vrba: Omladinac - Zvonimir (Donja Vrba)
Gundinci: Gundinci - Slavonac (Nova Kapela)
Donji Andrijevci: Tomislav - Mladost (Cernik)
Rešetari: Budućnost - Slavonac (Bukovlje)
Batrina: Batrina - Sikirevci
Brodsko Vinogorje: Graničar - Mladost (Sibinj)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 22. kolo, 17,30 sati
Jakačina Mala: Mladost - ASK (Gornji Andrijevci)
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Graničar (Stupnički Kuti)
Malino: Mladost - Vatrogasac (Grižići)
Kaniža: Posavac - Šokadija (Šumeće)
Banovci: Mladost 1977 - Trenk (Seoce)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 22. kolo, 17,30 sati
Vrpolje: Sloga - Bratstvo (Vranovci)
Divoševci: Mladost - Sava (Svilaj)
Sredanci: Šokadija - Selna
Velika Kopanica: Posavina - Slavonac (Gornja Bebrina)
Stružani: Sloga - Sapci
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -