Autor: SBplus

Vaterpolski klub Marsonia

U derbiju, juniori Brođana nadigrali vršnjake iz Osijeka

Slavonski Brod : U derbiju, juniori Brođana nadigrali vršnjake iz Osijeka

Na gradskim bazenima, u okviru 3. kola Prvenstva Hrvatske za mlađe juniore u derbi utakmici Marsonia je nadigrala i pobijedila Osijek.

SLAVONSKI BROD – Na gradskim bazenima, u okviru 3. kola Prvenstva Hrvatske za mlađe juniore odigrana je derbi utakmica između VK Marsonia i VK Osijek. Mladi Brođani pobijedili su rezultatom 16:11 (2:2, 3:1, 9:4, 2:4). Nakon izjednačene prve dvije četvrtine Marsovci su ubacili u višu brzinu i nakon pet minuta u trećoj četvrtini već vodili s deset razlike (13:3). Po Brođane je sve krenulo nabolje od trenutka kada je domaći vratar Nino Grabovac obranio peterac Osječanima (do kraja je skupio ukupno devet obrana).

Za Marsoniju su igrali: Mrkalj 1, Sekulić 1, Aladrović 2, Kolesarić 2, Šokić, Levak 3, Vrbljančević 4, Ivezić, Dankić 2, Milutinović 1, Čorak, Glavaš. Trener Aladrović.

U Prvenstvu Hrvatske za kadete (2005. godište i mlađi) svoju prvoj utakmici odigrale su iste momčadi.

VK Marsonia - VK Osijek 7:11 (1:1, 2:2, 3:3, 1:5). Bila je to uzbudljiva i napeta utakmica u kojoj je Marsovce u igri držao njihov vratar Čorak, koji je imao čak 12 obrana. Brođani su u posljednjoj četvrtini šest minuta prije kraja utakmice vodili 7:6, ali su tada načinili previše grešaka u napadu što su Osječani kaznili s pet brzih golova. Osim Čorka, odličan u napadu bio je Luka Zeba koji je postigao tri gola. Sastav: Čorak 12 obrana, Boček, Milić 1, Zeba 3, Šokić 1, Tolić, Kristijan, Bullesbach 1,Šimić, Levak, Maras, Blagić 1. Trener Šimić.

Izvor: VK Marsonia

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Proteklog vikenda šest pobjeda i jedan poraz

Proteklog vikenda šest pobjeda i jedan poraz

27.11.2018. | 9:00
Proteklog vikenda vaterpolisti Marsonije odigrali su ukupno sedam utakmica u kojima su ubilježili šest pobjeda i jedan poraz.
SBplus.hr, Slavonski Brod : U Sarajevu osvojeno srebro

U Sarajevu osvojeno srebro

20.11.2018. | 12:30
Na turnir „Dabar 2018“ održan proteklog vikenda u Sarajevu, za kategoriju mlađih juniora, zajednički su putovali (u jednom autobusu) vaterpolisti Siscije (Sisak) i Marsonije, a kući su ponijeli dva pehara (za prvo i drugo mjesto).
SBplus.hr, Slavonski Brod : Mlađi juniori Marsonije u prvenstvo startali pobjedom

Mlađi juniori Marsonije u prvenstvo startali pobjedom

11.11.2018. | 21:40
U prvom kolu Prvenstva Hrvatske za mlađe juniore brodski vaterpolisti, jučer su na Gradskim bazenima uvjerljivo pobjedili vaterpoliste Siscie iz Siska.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Dobar nastupa brodskih vaterpolista u Zagrebu

Vatepolski klub Marsonia

Dobar nastupa brodskih vaterpolista u Zagrebu

30.10.2018. | 18:55
Na vaterpolo turniru "Purger 2018" održanom u Zagrebu, vaterpolisti Marsonije osvojili su peto mjesto.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Najbolji vaterpolisti UZGŠO Sport bar

Divlja liga Klepetan 2018.

Najbolji vaterpolisti UZGŠO Sport bar

4.9.2018. | 19:55
Pobjedom Ustanove za gospodarenje športskim objektima Sport bar, na gradskim bazenima je završena ovogodišnja Divlja liga u vaterpolu, pod nazivom Klepetan 2018.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Bardahl u polufinale s najboljim učinkom

Bardahl u polufinale s najboljim učinkom

29.8.2018. | 9:25
Odigrano je i posljednje, 3. kolo po skupinama vaterpolske divlje lige Klepetan 2018. U polufinale su se plasirale ekipe Bardahl, KK Dar, UZGŠO Sport bar i Brodski Homeri.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Dar najbolje startao

Dar najbolje startao

21.8.2018. | 21:45
U ponedjeljak je započeo peti tradicionalni vaterpolski turnir divlje lige za sve građanke i građane Slavonskog Broda, pod nazivom Klepetan 2018, a najbolje je startao KK Dar.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Vaterpolisticama Marsonije srebrna medalja

Završnica Kupa Hrvatske za kadetkinje

Vaterpolisticama Marsonije srebrna medalja

9.7.2018. | 8:55
U petak i subotu na gradskim bazenima Vijuš odigrana je završnica Kupa Hrvatske za kadetkinje u kojoj su vaterpolistice Marsonia osvojile srebrnu medalju.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Finale kupa Hrvatske za kadetkinje

U subotu i nedjelju

Finale kupa Hrvatske za kadetkinje

3.7.2018. | 18:30
U vikendu koji je pred nama na bazenima Vijuš odigrat će se finalni vaterpolski turnir Kupa Hrvatske za kadetkinje (2001. godište i mlađe).
SBplus.hr, Slavonski Brod : Lipa četvrti na Europskom prvenstvu veterana

Kajak-kanu klub Olimpik

Lipa četvrti na Europskom prvenstvu veterana

3.7.2018. | 6:35
Na Europskom prvenstvu u maratonu koje se održava u Metkoviću, trener Kajak kanu kluba Olimpik Miroslav Lipovac, svima poznatiji pod nadimkom "Lipa" sjajno je odveslao svoju utrku, te osvojio 4. mjesto u kategoriji veterana od 50 do 55 godina.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sjajan start Brođana u novu trećeligašku sezonu

Sjajan start Brođana u novu trećeligašku sezonu

29.6.2018. | 11:10
Vaterpolski klub Marsonia u prva dva kola nove sezone 3. Hrvatske vaterpolo lige-skupina Slavonija startao je s dvije uvjerljive pobjede, nad Đakovom i Vukovarom.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Srebrni u Malom Lošinju

Vaterpolo klub Marsonia

Srebrni u Malom Lošinju

19.6.2018. | 21:55
Vaterpolski klub Marsonia osvojio je odlično drugo mjesto na jakom međunarodnom turniru "Dobri dupin 2018" koji se igrao za igrače do 15.godina od 15. do 17. lipnja u Malom Lošinju.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tri pobjede i jedan poraz mladih vaterpolista Marsonije

Turnir Prekinuto djetinjstvo 28

Tri pobjede i jedan poraz mladih vaterpolista Marsonije

4.6.2018. | 20:00
Prošle subote na Gradskim bazenima, održan je prvi vaterpolski turnir pod nazivom "Prekinuto djetinjstvo 28" na kojem su nastupali klubovi: VK Vukovar, VK Mursa iz Osijeka i VK Marsonia.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Uvjerljiva pobjeda nad Osječanima

B juniorsko Prvenstvo Hrvatske

Uvjerljiva pobjeda nad Osječanima

21.5.2018. | 22:05
Juniori Marsonije su u pretposljednjem kolu B Prvenstva Hrvatske odigrali odličnu utakmicu i napali osječane od prve minuta, te na kraju pobijedili s uvjerljivih deset razlike.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Osječani u finalu bolji od Brođana

Vaterpolo turnir Malik Tintilinić

Osječani u finalu bolji od Brođana

3.5.2018. | 22:00
Proteklog vikenda na bazenima Vijuš odigran je 4. Međunarodni vaterpolski turnir Malik Tintilinić, a u finalu Osječani su bili bolji od Brođana.