Sport : Nogomet

23.12.2018. u 15:15
Prikaza: 2168
|
Autor: IS/SBplus

24. Božićni malonogometni turnir

Argus krenuo s dvije pobjede

Slavonski Brod : Argus krenuo s dvije pobjede(Foto: IS/SBplus)

Jučer je u sportskoj dvorani Vijuš, u organizaciji MNK Brod 035, počeo tradicionalni 24. Božićni malonogometni turnir.

SLAVONSKI BROD – Jučer je u sportskoj dvorani Vijuš, u organizaciji MNK Brod 035, počeo tradicionalni 24. Božićni malonogometni turnir. Otvorio ga je dogradonačelnik Slavonskog Broda Hrvoje Andrić. Od postignutih rezultata, istaknimo dvije pobjede Argusa u najprestižnijoj seniorskoj kategoriji.

REZULTATI

SUBOTA 22. PROSINCA

Limači

11:00h ŠN LEGEN 2008 - HNK ŽELJEZNIČAR 2 4:0

11:25h ŠN NOPO 1 - MARSONIA 2009 4:0

11:50h HNK ŽELJEZNIČAR 1 - NK ZVONIMIR 1 0:0 1:3p

12:15h NK ZVONIMIR 2 - NK SLAVONAC BUKOVLJE 2:0

Mlađi pioniri

12:40h HNK ŽELJEZNIČAR 1 - MARSONIA 2007 0:1

13:05h NK PODVINJE - ŠN NOPO 2 2:2 4:2p

13:30h MARSONIA 2006 - GRANIČAR LEGEN 2:0

13:55h ŠN SIBINJ - HNK ŽELJEZNIČAR 2 2:0

Stariji pioniri

14:20h 2% - SANTOS 7:0

14:45h ŠN SIBINJ - NK PODVINJE 1:0

15:10h WAMPIRS - NK AMATER 0:1

15:35h HNK ŽELJEZNIČAR - MV CROATIA 3:1

16:00h DREAM TEAM - BROD 2004 1:6

16:25h OUTSAJDERI - NK SLAVONAC BUKOVLJE 2:1

Kadeti

16:50h DANKIĆ DOO - KLS GRANIT 4:1

17:15h MONIKA JDOO - HAKERI 1:0

17:40h RACIJA - DOŠLI POMELI OŠLI 1:4

18:05h LADNA PIVA - SUPERSPORT 2:5

Veterani 50+

18:30h NEDJELJOM U 9 - NEDJELJOM U 10 2:1

18:55h CB KNEZ - VIDOVIĆ PROMET 3:0 BB

Seniori

19:20h PEUGEOT AUTO EXPERT GOMBR - MNK ARGUS 1:3

Veterani 35+

20:00h HIDROMONT - SB VETERANI 0:2

Seniori

20:40h MNK ARGUS - CB LENNOX 6:1

Veterani 35+

21:20h TAXI BROD - CB STARS 1:3

Seniori

22:00h CB LENNOX - PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR 1:4

RASPORED
NEDJELJA, 23. PROSINCA

Limačići
11:00h ŠN LEGEN - MARSONIA CRNI 1:2

Limači
11:25h NK SVAČIĆ - HNK ŽELJEZNIČAR 1 3:0
11:50h MARSONIA 2009 - ŠN LEGEN 2009 2:1
12:15h HNK ŽELJEZNIČAR 2 - ŠN NOPO 2 0:1
12:40h NK SLAVONAC BUKOVLJE - MARSONIA 2008 0:0 (2:3P)

Mlađi pioniri
13:05h ŠN NOPO 1 - FAB 0:0 (1:3P)
13:30h GRANIČAR LEGEN - HNK ŽELJEZNIČAR 2 1:3
13:55h MARSONIA 2007 - ŠN NOPO 2
14:20h HNK ŽELJEZNIČAR 1 - NK PODVINJE
14:45h MARSONIA 2006 - ŠN SIBINJ

Stariji pioniri
15:10h MV CROATIA - NK AMATER
15:35h HNK ŽELJEZNIČAR - WAMPIRS
16:00h VALIS AUREA - NK SLAVONAC BUKOVLJE
16:25h 2 % - ŠN SIBINJ
16:50h NK PODVINJE - SANTOS
17:15h VALIS AUREA - OUTSAJDERI

Kadeti
17:40h NK ROMA - DANKIĆ DOO
18:05h HAKERI - RACIJA
18:30h MONIKA JDOO - DOŠLI POMELI OŠLI

Veterani 50+
18:55h NEDJELJOM U 10 - ATAK NA BATAK

Seniori
19:20h MNK SANTOS - MILIĆ INTERIJERI

Veterani 35+
20:00h MLAKO ĐAKOVO - TERI TRGOVINA

Seniori
20:40h SECURITAS - MNK SANTOS

Veterani 35+
21:20h CB COME BACK - ALO ALO BUKOVLJE

Seniori
22:00h MILIĆ INTERIJERI - SECURITAS

SRIJEDA, 26. PROSINCA

Limačići
11:00h MARSONIA CRNI - MARSONIA BIJELI

Limači
11:25h ŠN NOPO 2 - ŠN LEGEN 2008
11:50h NK ZVONIMIR 1 - NK SVAČIĆ

Mlađi pioniri
12:15h ŠN BATRINA - ŠN NOPO 1
12:40h ŠN SIBINJ - GRANIČAR LEGEN
13:05h ŠN NOPO 2 - HNK ŽELJEZNIČAR 1
13:30h FAB - ŠN BATRINA

Stariji pioniri
13:55h NK SLAVONAC BUKOVLJE - NK SVJETLOST
14:20h DREAM TEAM . ŠN BATRINA
14:45h SANTOS - ŠN SIBINJ
15:10h NK SVJETLOST - OUTSAJDERI
15:35h ŠN BATRINA - BROD 2004

Kadeti
16:00h ZBRDA ZDOLA - LADNA PIVA
16:25h KLS GRANIT - HLADNI TUŠ
16:50h MNK SMOKVIN LIST - AUTOKLUB HAK

Seniori
17:20h FLAMINGO - PERCOM DOSTAVA PLINA

Veterani 50+
18:00h CB EVERGREEN ALEPH TAU - CB KNEZ

Seniori
18:25h BEERC BAR - EXPERIO 
19:00h CB PATIKA - FLAMINGO

Veterani 35+
19:40h MLACO ĐAKOVO - CB COME BACK

Seniori
20:15h CB NINA - EXPERIO 
20:50h PERCOM DOSTAVA PLINA - CB PATIKA

Veterani 35+
21:30h ALO ALO BUKOVLJE - TERI TRGOVINA

Seniori
22:05h CB NINA - BEERC BAR

Broj komentara: 1

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava
bezjajecdrazen

bezjajecdrazen

Komentirano: 23.12.2018. | 23:50

1

Turnir iz godine sve lošiji i lošiji.Idealna prilika za Čorluku.Onako ispod žita.Pa niti farba za kosu nije jeftina.

Broj komentara: 1

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica u Slavonskom Kobašu

2. ŽNL Brodsko-posavska

Sedmica u Slavonskom Kobašu

28.9.2020. | 14:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : U borbi za vrh polako zaostaju Zvonimir i Slobodnica

1. Županijska liga Brodsko-posavska

U borbi za vrh polako zaostaju Zvonimir i Slobodnica

27.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac prošao i Novu Kapelu

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac prošao i Novu Kapelu

27.9.2020. | 19:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, neodlučno Slavonca i poraz Oriolika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, neodlučno Slavonca i poraz Oriolika

26.9.2020. | 20:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Jašarević i Živić za pobjedu nad Slavoncem

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Jašarević i Živić za pobjedu nad Slavoncem

23.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Trenutno vode Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost

2. ŽNL Brodsko-posavska

Trenutno vode Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost

21.9.2020. | 13:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tomica uvjerljiva u susjedskom derbiju

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Tomica uvjerljiva u susjedskom derbiju

21.9.2020. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac i dalje maksimalno

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac i dalje maksimalno

21.9.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse, Oriolika i Sloge, poraz Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse, Oriolika i Sloge, poraz Slavonca

19.9.2020. | 20:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Desetka u Sibinju

Kup ŽNS Brodsko-posavskog

Desetka u Sibinju

18.9.2020. | 9:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, neodlučno Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, neodlučno Sloge

17.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost vode u drugim ligama

2. ŽNL Brodsko-posavska

Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost vode u drugim ligama

14.9.2020. | 11:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku vodi Graničar, a na zapadu Budućnost

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Na istoku vodi Graničar, a na zapadu Budućnost

14.9.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Šestice Omladinca i Slavonca

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Šestice Omladinca i Slavonca

13.9.2020. | 21:01
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse u Ivankovu

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse u Ivankovu

13.9.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Slavonac i Oriolik podijelili bodove, a Sloga izgubila

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Slavonac i Oriolik podijelili bodove, a Sloga izgubila

12.9.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, poraz Slavonca, Oriolik i Sloga igrali kup

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, poraz Slavonca, Oriolik i Sloga igrali kup

10.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica Vinogorca

ŽNL

Sedmica Vinogorca

7.9.2020. | 10:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimir i Slobodnica vode na istoku i zapadu

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Zvonimir i Slobodnica vode na istoku i zapadu

6.9.2020. | 20:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac melje sve pred sobom

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac melje sve pred sobom

6.9.2020. | 20:30