|
Autor: IS/SBplus

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Bez zgoditaka u županijskom derbiju

Slavonski Brod : Bez zgoditaka u županijskom derbijuDetalj iz utakmice u Novoj Gradišci.(Foto: IS/SBplus)

U pretposljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva 3. HNL-istok, županijski derbi igran je u Novoj Gradišci. U žustroj i borbenoj utakmici nije bilo zgoditaka.

SLAVONSKI BROD - U 16. (pretposljednjem) kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok, u županijskom derbiju odigranom u Novoj Gradišci, Sloga i Marsonia su odigrali neodlučno, bez golova. Slavonac je u Bukovlju imao dvaput vodstvo od dva gola razlike, ali na kraju nije uspio doći do pobjede. Nešto slično dogodilo se i Orioliku na gostovanju u Jurjevcu. Oriovčani su imali vodstvo od dva razlike, ali u završnici utakmice domaći su uspjeli preokrenuti u svoju korist.

Marsonia je u Novu Gradišku putovala kao favorit, ali tu ulogu nije uspjela opravdati. Doduše, imali su bijelo-crni nešto više od igre, ali nisu uspjeli iskoristiti niti jednu od malobrojnih šansi. Imala je i Sloga svojih šansi, pogotovo u završnici utakmice, pa je krajnji rezultat nepravedniji. Marsonia je punih 35 minuta igrala s igračem manje, jer je zbog drugog žutog kartona u 59. minuti, pocrvenio Balentović.

Slavonac je u Bukovlju u prvom poluvremenu golovima Matića (17.) i Padrića (29.) vodio s 2:0, pa u drugom s 3:1, ali utakmica sa Slavijom iz Pleternice na kraju je završila s 3:3. Naime, Kocijan je za Slaviju zabio u 45., za smanjenje na 1:2 pa je potom Karlić zatresao svoju mrežu i povisio vodstvo domaćih. Ali da tako ne ostane, pobrinuli su se Tokić u 65. i Lasić u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Oriolik je na vrućem terenu u Jurjevcu, premda osjetno oslabljen, golovima Marušića (35.-11m) i Morbera (37.) imao vodstvo od 2:0, ali u drugom dijelu domaći Zrinski je uspio preokrenuti rezultat u svoju korist, za konačnih 3:2. Strijelci su bili Šinko (56.), Knežević (78.) i Prijić (79.).

Omladinac svoju obvezu iz 16. kola, odrađuje u nedjelju u Ivankovu, kod Bedema.

U prilogu se nalazi trenutna tablica.

Tablica 3. HNL-istok

PDF Dokument(.pdf)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Za kraj pobjeda Marse u Županji

Za kraj pobjeda Marse u Županji

4.12.2021. | 17:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : 'Tko to može pratiti, bit će u Marsi, a tko ne - mora otići'

U Županji imperativ pobjede

'Tko to može pratiti, bit će u Marsi, a tko ne - mora otići'

3.12.2021. | 11:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac se od polusezone oprostio uvjerljivom pobjedom

17.11.2021. | 11:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimir doživio domaći poraz i izgubio jesenski naslov

7.11.2021. | 19:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić kolo prije kraja osigurao naslov jesenskog prvaka

Svačić kolo prije kraja osigurao naslov jesenskog prvaka

7.11.2021. | 19:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac u Vukovaru dvaput vodio pa na kraju osvojio bod