Sport : Nogomet

29.12.2019. u 9:00
Prikaza: 4831
|
Autor: IS/SBplus

25. Božićni malonogometni turnir

Danas na rasporedu osmina i četvrtfinale seniora

Slavonski Brod : Danas na rasporedu osmina i četvrtfinale senioraRestoran Vatikan(Foto: Facebook)

U preostala dva dana ovog tradicionalnog turnira igrat će se na ispadanje dok se ne dobiju konačni pobjednici u svim uzrasnim kategorijama, a danas (u nedjelju) su, između ostalih utakmica, na rasporedu osmina finala i četvrt finale seniora.

SLAVONSKI BROD - Nakon šestog dana 25. Božićnog malonogometnog turnira, koji se igra u sportskoj dvorani Vijuš, poznata su i preostala četiri sudionika osmine finala u seniorskoj konkurenciji. To su: Restoran Vatikan, Krčma ZEN, Beerc Bar i Peugeot auto expert GOMBR. U preostala dva dana ovog tradicionalnog turnira igrat će se na ispadanje dok se ne dobiju konačni pobjednici u svim uzrasnim kategorijama. Danas (nedjelja) su između ostalih utakmica, na rasporedu osmina finala i četvrt finale seniora.


Rezultati, subota, 28. prosinca

Stariji pioniri, 1/4 FINALE

1/4 MNK REDOKSI - BSSB 0:3

1/4 NEBESKO ŽUTI - MNK NERED 3:0

1/4 PLAVI S ORLJAVE - VATRO ZOP 1:1 (2:3p)

1/4 ŠN BATRINA - BRĐANI 3:1

 

Mlađi pioniri

NK AMATER - ŠN SLOBODNICA 3:1

ŠN LEGEN - ŠN BUDAINKA KOLONIJA 1:6

 

Stariji pioniri, 1/2 FINALE

ŠN BATRINA - NEBESKO ŽUTI 1:6

VATRO ZOP - BSSB 2:2 (7:6p)

 

Kadeti

SUPER SPORT - RACIJA SB 1:0

WAMPIR CITY - HLADAN TUŠ 1:6

RACIJA DINAMO - INNCRO-IT 3:3

 

Veterani 50+

NEDJELJOM U 9 - EMKA CB KNEZ 1:3

ATAK NA BATAK - MNK ARGUS 0:0

 

Seniori

BEERC BAR - SB INVEST 2:1

KRČMA ZEN BAR - RESTORAN VATIKAN 1:2

 

Veterani 35+

TERI TRGOVINA - VETERANI OPĆINE SIBINJ 3:2

 

Seniori

RESTORAN VATIKAN - KMF DERVENTA 5:2

PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR - BEERC BAR 0:0 (8:7p)

 

Veterani 35+

CB COME BACK - TAXI BROD 0:3

 

Seniori

KMF DERVENTA - KRČMA ZEN BAR 0:5

SB INVEST - PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR 2:6

Raspored za nedjelju 29. prosinca
Mlađi pioniri, 1/4 finale
10:30h 1. 1/4 finale ŠN MARSONIA – ŠN NOPO CRNI (I)
11:00h 2. 1/4 finale NK AMATER – ŠN SIBINJ (II)
11:30h 3. 1/4 finale LIVADA – ŠN NOPO CRVENI (III)
12:00h 4. 1/4 finale ŠN BUDAINKA-KOLONIJA – ŠN MARSONIA 2007 (IV)
 
Limači, 1/2 finale
12:30h 1. NK SLAVONAC BUKOVLJE – ŠN LEGEN
13:00h 2. FORTNITE – TAXI NON STOP
 
Mlađi pioniri, 1/2 finale
13:30h 1. 1/2 finale I. - II.
14:00h 2. 1/2 finale III. - IV.
 
Limačići
14:30h SANTOS - ŠN LEGEN
 
Seniori, 1/8 finala
15:00h MONIKA I MADEX d.o.o. – MNK ARGUS (II)
15:35h RESTORAN VATIKAN – NO.1 PARKETI (V)
16:10h KKK OLIMPIK – INCEPTUM PEKARNICA BUKOVLJE (VI)
16:45h PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR – TAXI BEST (VII)
17:20h SIMPLEX – BEERC BAR (III)
17:55h BROD-TURIST – MILIĆ INTERIJER (VIII)
18:30h ELBI UNIQA – KRČMA ZEN BAR (I)
19:05h AUTO RETTUNG CB BAYERN – ŽMNK VIKTORIJA TISKARA BEST (IV)
 
Veterani 50+
19:40h 1. 1/2 finale ATAK NA BATAK – TURBO 50
20:05h 2. 1/2 finale EVERGREEN 50+ - EMKA CB KNEZ
 
Veterani 35+
20:30h 1. 1/2 finale CB DOLCEVITA MOZZART – TAXI BROD
21:05h 2. 1/2 finale CB STARS – TERI TRGOVINA
 
Seniori
21:40h 1. 1/4 finale
22:15h 2. 1/4 finale
22:50h 3. 1/4 finale
23:25h 4. 1/4 finale

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pomor četvrtoligaša

Kup ŽNS Brodsko-posavskog

Pomor četvrtoligaša

1.10.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica u Slavonskom Kobašu

2. ŽNL Brodsko-posavska

Sedmica u Slavonskom Kobašu

28.9.2020. | 14:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : U borbi za vrh polako zaostaju Zvonimir i Slobodnica

1. Županijska liga Brodsko-posavska

U borbi za vrh polako zaostaju Zvonimir i Slobodnica

27.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac prošao i Novu Kapelu

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac prošao i Novu Kapelu

27.9.2020. | 19:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, neodlučno Slavonca i poraz Oriolika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, neodlučno Slavonca i poraz Oriolika

26.9.2020. | 20:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Jašarević i Živić za pobjedu nad Slavoncem

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Jašarević i Živić za pobjedu nad Slavoncem

23.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Trenutno vode Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost

2. ŽNL Brodsko-posavska

Trenutno vode Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost

21.9.2020. | 13:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tomica uvjerljiva u susjedskom derbiju

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Tomica uvjerljiva u susjedskom derbiju

21.9.2020. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac i dalje maksimalno

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac i dalje maksimalno

21.9.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse, Oriolika i Sloge, poraz Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse, Oriolika i Sloge, poraz Slavonca

19.9.2020. | 20:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Desetka u Sibinju

Kup ŽNS Brodsko-posavskog

Desetka u Sibinju

18.9.2020. | 9:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, neodlučno Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, neodlučno Sloge

17.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost vode u drugim ligama

2. ŽNL Brodsko-posavska

Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost vode u drugim ligama

14.9.2020. | 11:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku vodi Graničar, a na zapadu Budućnost

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Na istoku vodi Graničar, a na zapadu Budućnost

14.9.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Šestice Omladinca i Slavonca

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Šestice Omladinca i Slavonca

13.9.2020. | 21:01
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse u Ivankovu

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse u Ivankovu

13.9.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Slavonac i Oriolik podijelili bodove, a Sloga izgubila

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Slavonac i Oriolik podijelili bodove, a Sloga izgubila

12.9.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, poraz Slavonca, Oriolik i Sloga igrali kup

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, poraz Slavonca, Oriolik i Sloga igrali kup

10.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica Vinogorca

ŽNL

Sedmica Vinogorca

7.9.2020. | 10:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimir i Slobodnica vode na istoku i zapadu

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Zvonimir i Slobodnica vode na istoku i zapadu

6.9.2020. | 20:45