Sport : Nogomet

30.12.2019. u 13:20
Prikaza: 3853
|
Autor: IS/SBplus

25. Božićni malonogometni turnir

Danas slijedi uzbudljiva završnica

Slavonski Brod : Danas slijedi uzbudljiva završnica(Foto: IS/SBplus)

Nakon uzbudljive nedjelje i dijela ponedjeljka jer su utakmice četvrtfinala seniora trajale do 2,00, slijedi nam današnja uzbudljiva završnica 25. Božićnog malonogometnog turnira, koji se u organizaciji MNK Brod 035 igra u sportskoj dvorani Vijuš, slijedi nam današnja uzbudljiva završnica.

SLAVONSKI BROD Nakon uzbudljive nedjelje i dijela ponedjeljka jer su utakmice četvrtfinala seniora trajale do 2,00, slijedi nam današnja uzbudljiva završnica 25. Božićnog malonogometnog turnira, koji se u organizaciji MNK Brod 035 igra u sportskoj dvorani Vijuš, slijedi nam današnja uzbudljiva završnica. U seniorskoj konkurenciji u polufinalima se sudaraju Simpleks – Monika i Madex, te Olimpik i Peugeot auto expert GOMBR. Teško je prognozirati tko su favoriti jer se radi o četiri odlične ekipe.

 

Rezultati, nedjelja 29. prosinca

 

Mlađi pioniri, 1/4 finale

ŠN MARSONIA – ŠN NOPO CRNI (I) 3:0

NK AMATER – ŠN SIBINJ (II) 0:0 (7:8p)

LIVADA – ŠN NOPO CRVENI (III) 1:1 (2:4p)

ŠN BUDAINKA-KOLONIJA – ŠN MARSONIA 2007 (IV) 0:5

 

Limači, 1/2 finale

NK SLAVONAC BUKOVLJE – ŠN LEGEN 0:0 (2:3p)

FORTNITE – TAXI NON STOP 2:0

 

Mlađi pioniri, 1/2 finale

ŠN MARSONIA - ŠN SIBINJ 2:0

ŠN NOPO CRVENI - ŠN MARSONIA 2007 0:5

 

Limačići

SANTOS - ŠN LEGEN 2:0

 

Seniori, 1/8 finala

MONIKA I MADEX d.o.o. – MNK ARGUS (II) 5:4

RESTORAN VATIKAN – NO.1 PARKETI (V) 3:0 BB

KKK OLIMPIK – INCEPTUM PEKARNICA BUKOVLJE (VI) 2:0

PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR – TAXI BEST (VII) 2:1

SIMPLEX – BEERC BAR (III) 4:2

BROD-TURIST – MILIĆ INTERIJER (VIII) 3:4

ELBI UNIQA – KRČMA ZEN BAR (I) 6:1

AUTO RETTUNG CB BAYERN – ŽMNK VIKTORIJA TISKARA BEST (IV) 1:4

 

Veterani 50+

ATAK NA BATAK – TURBO 50 0:2

EVERGREEN 50+ - EMKA CB KNEZ 0:0 (2:3P)

 

Veterani 35+

CB DOLCEVITA MOZZART – TAXI BROD 1:2

CB STARS – TERI TRGOVINA 1:0

 

Seniori

PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR - MILIĆ INTERIJER 1:1 (7:6)

SIMPLEX - ŽMNK VIKTORIJA TISKARA BEST 2:0

RESTORAN VATIKAN - KKK OLIMPIK 0:1

ELBI UNIQA - MONIKA I MADEX D.O.O. 2:3

 

Raspored za ponedjeljak 30. prosinca
Kadeti
11:00h 1. 1/4 finale IDS – HLADAN TUŠ (III)
11:30h 2. 1/4 finale HAK AUTO KLUB MARSONIA – SUPER SPORT (II)
12:00h 3. 1/4 finale UČILIŠTE STUDIUM – RACIJA DINAMO (I)
12:30h 4. 1/4 finale FUTSAL SV. PATRIK – VALLIS AUREA (IV)
 
Limači
13:00h za 3. mjesto NK SLAVONAC BUKOVLJE – TAXI NON STOP
13:30h FINALE ŠN LEGEN – FORTNITE
 
Mlađi pioniri
14:00h Za 3. mjesto: ŠN SIBINJ - ŠN NOPO CRVENI
14:30h FINALE: ŠN MARSONIA - ŠN MARSONIA 2007
 
Kadeti
15:00h 1. 1/2 finale I. - II.
15:30h 2. 1/2 finale III. - IV.
 
Stariji pioniri
16:00h za 3. mjesto ŠN BATRINA – BSSB
16:30h FINALE NEBESKO ŽUTI – VATRO ZOP
 
Kadeti
17:00h za 3. mjesto
 
Veterani 50+
17:30h za 3. mjesto
 
Seniori
18:00h 1/2 finale
18:40h 1/2 finale
 
Veterani 50+
19:30h FINALE
 
Kadeti
20:00h FINALE
 
Veterani 35+
20:30h za 3. mjesto
 
Seniori
21:10h za 3. mjesto
 
Veterani 35+
21:50h FINALE
 
Seniori
22:30h FINALE

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica u Slavonskom Kobašu

2. ŽNL Brodsko-posavska

Sedmica u Slavonskom Kobašu

28.9.2020. | 14:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : U borbi za vrh polako zaostaju Zvonimir i Slobodnica

1. Županijska liga Brodsko-posavska

U borbi za vrh polako zaostaju Zvonimir i Slobodnica

27.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac prošao i Novu Kapelu

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac prošao i Novu Kapelu

27.9.2020. | 19:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, neodlučno Slavonca i poraz Oriolika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, neodlučno Slavonca i poraz Oriolika

26.9.2020. | 20:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Jašarević i Živić za pobjedu nad Slavoncem

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Jašarević i Živić za pobjedu nad Slavoncem

23.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Trenutno vode Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost

2. ŽNL Brodsko-posavska

Trenutno vode Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost

21.9.2020. | 13:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tomica uvjerljiva u susjedskom derbiju

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Tomica uvjerljiva u susjedskom derbiju

21.9.2020. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac i dalje maksimalno

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac i dalje maksimalno

21.9.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse, Oriolika i Sloge, poraz Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse, Oriolika i Sloge, poraz Slavonca

19.9.2020. | 20:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Desetka u Sibinju

Kup ŽNS Brodsko-posavskog

Desetka u Sibinju

18.9.2020. | 9:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, neodlučno Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, neodlučno Sloge

17.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost vode u drugim ligama

2. ŽNL Brodsko-posavska

Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost vode u drugim ligama

14.9.2020. | 11:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku vodi Graničar, a na zapadu Budućnost

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Na istoku vodi Graničar, a na zapadu Budućnost

14.9.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Šestice Omladinca i Slavonca

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Šestice Omladinca i Slavonca

13.9.2020. | 21:01
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse u Ivankovu

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse u Ivankovu

13.9.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Slavonac i Oriolik podijelili bodove, a Sloga izgubila

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Slavonac i Oriolik podijelili bodove, a Sloga izgubila

12.9.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, poraz Slavonca, Oriolik i Sloga igrali kup

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, poraz Slavonca, Oriolik i Sloga igrali kup

10.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica Vinogorca

ŽNL

Sedmica Vinogorca

7.9.2020. | 10:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimir i Slobodnica vode na istoku i zapadu

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Zvonimir i Slobodnica vode na istoku i zapadu

6.9.2020. | 20:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac melje sve pred sobom

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac melje sve pred sobom

6.9.2020. | 20:30