Sport : Nogomet

31.12.2019. u 11:05
Prikaza: 5282
|
Autor: IS/SBplus

25. Božićni malonogometni turnir

Deko i prijatelji iz BiH zasluženo slavili

Slavonski Brod : Deko i prijatelji iz BiH zasluženo slavili(Foto: IS/SBplus)

U najprestižnijoj konkurenciji, seniorskoj pobijedila je ekipa Monika i Madex d.o.o. iz Banja Luke. Oni su u finalu nadigrali i pobijedili Peugeot auto expert GOMBR iz Slavonskog Broda i uz medalje i pehar, osvojili novčanu nagradu od 50.000,00 kuna.

SLAVONSKI BROD - U ranim jutarnjim satima Stare godine, završio je 25. Božićni malonogometni turnir, koji se u organizaciji MNK Brod 035 igrao punih osam dana u sportskoj dvorani Vijuš. U najprestižnijoj konkurenciji, seniorskoj, pobijedila je ekipa Monika i Madex d.o.o. iz Banja Luke. Oni su u finalu, pred 1.500 gledatelja, nadigrali i pobijedili Peugeot auto expert GOMBR iz Slavonskog Broda i uz medalje i pehar, osvojili novčanu nagradu od 50.000,00 kuna.  Deko i prijatelji su tako po drugi puta osvojili naslov (prvi su osvojili na jednom od prijašnjih izdanja turnira pod imenom Percom dostava plina). 

Rezultati završnog dana (ponedjeljak, 30. prosinca)

Kadeti
1/4 finale IDS – HLADAN TUŠ (III) 1:2
1/4 finale HAK AUTO KLUB MARSONIA – SUPER SPORT (II) 4:2
1/4 finale UČILIŠTE STUDIUM – RACIJA DINAMO (I) 5:0
1/4 finale FUTSAL SV. PATRIK – VALLIS AUREA (IV) 2:0

Limači
Za 3. mjesto NK SLAVONAC BUKOVLJE – TAXI NON STOP 0:3
FINALE ŠN LEGEN – FORTNITE 0:3

Mlađi pioniri
Za 3. mjesto: ŠN SIBINJ - ŠN NOPO CRVENI 0:0 (6:5P)
FINALE: ŠN MARSONIA - ŠN MARSONIA 2007 1:0

Kadeti
POLUFINALE: UČILIŠTE STUDIUM - HAK AK MARSONIA 4:2
POLUFINALE: HLADAN TUŠ - FUTSAL SVETI PATRIK 3:1

Stariji pioniri
Za 3. mjesto: ŠN BATRINA – BSSB 3:2
FINALE: NEBESKO ŽUTI – VATRO ZOP 4:0

Kadeti
Za 3. mjesto: HAK AK MARSONIA – FUTSAL SVETI PATRIK 3:3 (4:5P)

Veterani 50+
Za 3. mjesto: ATAK NA BATAK - EVERGREEN 50+ 1:0

Seniori
POLUFINALE: KKK OLIMPIK - PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR 0:0 (5:6p)
POLUFINALE: MONIKA I MADEX D.O.O. - SIMPLEX 2:0

Veterani 50+
FINALE: TURBO 50+ - EMKA CB KNEZ 2:2 (5:4)

Kadeti
FINALE: UČILIŠTE STUDIUM – HLADAN TUŠ 2:1

Veterani 35+
Za 3. mjesto: CB DOLCEVITA MOZZART - TERI TRGOVINA 4:0

Seniori
Za 3. mjesto: KKK OLIMPIK – SIMPLEX 1:3

Veterani 35+
FINALE: TAXI BROD – CB STARS 4:2

Seniori
FINALE:PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR - MONIKA I MADEX D.O.O. 2:4

Konačni poredak po kategorijama i najbolji pojedinci:
Predlimačići

1. ŠN MARSONIA

2. NK SLAVONAC BUKOVLJE

3. ŠN KANIŽA

Limačići

1. MNK SANTOS

2. ŠN LEGEN

Limači

1. FORTNITE

2. ŠN LEGEN

3. TAXI NON STOP

Najbolji vratar: DANIJEL SAFUNDŽIĆ (FORTNITE)

Najbolji strijelac: FRAN KUPREŠAK (FORTNITE)

Najbolji igrač: IVANO STANIĆ (FORTNITE)

Mlađi pioniri

1. ŠN MARSONIA

2. ŠN MARSONIA 2007

3. ŠN SIBINJ

Najbolji vratar: FILIP BABOSELAC (ŠN MARSONIA)

Najbolji strijelac: SVEN SUDIĆ (ŠN MARSONIA)

Najbolji igrač: IVAN VUKOJE (ŠN MARSONIA)Stariji pioniri

Stariji pioniri

1. NEBESKO ŽUTI

2. VATRO ZOP

3. ŠN BATRINA

Najbolji vratar: LUKA COLIĆ (NEBESKO ŽUTI)

Najbolji strijelac: LUKA ŠTIMAC (NEBESKO ŽUTI)

Najbolji igrač: ANTONIO OLUJEVIĆ (NEBESKO ŽUTI)

Kadeti

1. UČILIŠTE STUDIUM

2. HLADAN TUŠ

3. FUTSAL SVETI PATRIK

Najbolji vratar: JOSIP ČUJIĆ (HLADAN TUŠ)

Najbolji strijelac: FRAN JAPUNDŽIĆ (UČILIŠTE STUDIUM)

Najbolji igrač: IVAN FERBEŽAR (UČILIŠTE STUDIUM)

Veterani 50+
KONAČNI POREDAK

1. TURBO 50
2. EMKA CB KNEZ
3. ATAK NA BATAK

INDIVIDUALNE NAGRADE:

Najbolji vratar: MLADEN OKRUŽNIK (EMKA CB KNEZ)

Najbolji strijelac:BOŽO VUJEVA (EVERGREEN 50+)

Najbolji igrač: JOSIP JAGAČIĆ (TURBO 50)

Veterani 35+
1. TAXI BROD
2. CB STARS
3. CB DOLCEVITA MOZZART

Najbolji vratar: ZVONKO ĆORLUKA (TAXI BROD)

Najbolji strijelac: DAVOR TOMAKIĆ (CB STARS)

Najbolji igrač: BERISLAV BRNJIĆ (TAXI BROD)

Seniori
1. MONIKA I MADEX D.O.O.
2. PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR
3. SIMPLEX

Najbolji vratar: DARKO MILANOVIĆ DEKO (MONIKA I MADEX D.O.O.)

Najbolji strijelac: JOSIP JURIĆ (ELBI UNIQA)

Najbolji igrač: SRĐAN IVANKOVIĆ (MONIKA I MADEX D.O.O.)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica u Slavonskom Kobašu

2. ŽNL Brodsko-posavska

Sedmica u Slavonskom Kobašu

28.9.2020. | 14:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : U borbi za vrh polako zaostaju Zvonimir i Slobodnica

1. Županijska liga Brodsko-posavska

U borbi za vrh polako zaostaju Zvonimir i Slobodnica

27.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac prošao i Novu Kapelu

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac prošao i Novu Kapelu

27.9.2020. | 19:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, neodlučno Slavonca i poraz Oriolika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, neodlučno Slavonca i poraz Oriolika

26.9.2020. | 20:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Jašarević i Živić za pobjedu nad Slavoncem

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Jašarević i Živić za pobjedu nad Slavoncem

23.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Trenutno vode Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost

2. ŽNL Brodsko-posavska

Trenutno vode Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost

21.9.2020. | 13:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tomica uvjerljiva u susjedskom derbiju

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Tomica uvjerljiva u susjedskom derbiju

21.9.2020. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac i dalje maksimalno

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac i dalje maksimalno

21.9.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse, Oriolika i Sloge, poraz Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse, Oriolika i Sloge, poraz Slavonca

19.9.2020. | 20:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Desetka u Sibinju

Kup ŽNS Brodsko-posavskog

Desetka u Sibinju

18.9.2020. | 9:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, neodlučno Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, neodlučno Sloge

17.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost vode u drugim ligama

2. ŽNL Brodsko-posavska

Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost vode u drugim ligama

14.9.2020. | 11:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku vodi Graničar, a na zapadu Budućnost

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Na istoku vodi Graničar, a na zapadu Budućnost

14.9.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Šestice Omladinca i Slavonca

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Šestice Omladinca i Slavonca

13.9.2020. | 21:01
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse u Ivankovu

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse u Ivankovu

13.9.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Slavonac i Oriolik podijelili bodove, a Sloga izgubila

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Slavonac i Oriolik podijelili bodove, a Sloga izgubila

12.9.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, poraz Slavonca, Oriolik i Sloga igrali kup

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, poraz Slavonca, Oriolik i Sloga igrali kup

10.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica Vinogorca

ŽNL

Sedmica Vinogorca

7.9.2020. | 10:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimir i Slobodnica vode na istoku i zapadu

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Zvonimir i Slobodnica vode na istoku i zapadu

6.9.2020. | 20:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac melje sve pred sobom

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac melje sve pred sobom

6.9.2020. | 20:30