SLAVONSKI BROD – Nakon tri odigrana kola u drugim ŽNL na tablici vode: Gundinci (A), Posavac Ruščica (B), Šokadija Šumeće (C) i Svjetlost Lužani (D).
2. ŽNL, skupina A
Rezultati 3. kola:
MLADOST Bicko Selo - ŠOKADIJA Sredanci 0:0
MLADOST Divoševci - OMLADINAC Novi Grad, odgođeno
GUNDINCI Gundinci - MLADOST Čajkovci 9:1
POSAVAC Kupina - SAVA Svilaj 1:5
RAKETA Beravci - SAPCI Sapci 4:0
Pozicija |
Klub |
Neg. bodovi |
Utakmica |
Pobjede |
Nerješeno |
Porazi |
Gol razlika |
Bodovi |
1 |
GUNDINCI Gundinci |
3 |
3 |
0 |
0 |
27:3 |
9 |
|
2 |
SAVA Svilaj |
3 |
3 |
0 |
0 |
14:2 |
9 |
|
3 |
RAKETA Beravci |
3 |
3 |
0 |
0 |
11:1 |
9 |
|
4 |
ŠOKADIJA Sredanci |
3 |
2 |
1 |
0 |
7:4 |
7 |
|
5 |
POSAVAC Kupina |
3 |
1 |
0 |
2 |
4:8 |
3 |
|
6 |
MLADOST BS Bicko Selo |
3 |
0 |
2 |
1 |
1:5 |
2 |
|
7 |
SAPCI Sapci |
3 |
0 |
1 |
2 |
2:7 |
1 |
|
8 |
MLADOST D Divoševci |
2 |
0 |
0 |
2 |
5:11 |
0 |
|
9 |
MLADOST Č Čajkovci |
3 |
0 |
0 |
3 |
3:17 |
0 |
|
10 |
OMLADINAC Novi Grad |
2 |
0 |
0 |
2 |
0:16 |
0 |
2. ŽNL, skupina B
Rezultati 3. kola:
POSAVAC Ruščica - SLAVEN Trnjani 5:0
AMATER Sl. Brod - SELNA Selna 8:0
ZDENAC Br. Zdenci - GRANIČAR Brodski Varoš 4:4
DILJ Klokočevik - BRATSTVO Vranovci 1:3
DUBRAVA Zadubravlje - VINOGORAC Slavonski Brod 0:3
Pozicija |
Klub |
Neg. bodovi |
Utakmica |
Pobjede |
Nerješeno |
Porazi |
Gol razlika |
Bodovi |
1 |
POSAVAC Ruščica |
3 |
3 |
0 |
0 |
16:1 |
9 |
|
2 |
VINOGORAC Slavonski Brod |
3 |
3 |
0 |
0 |
14:1 |
9 |
|
3 |
DUBRAVA Zadubravlje |
3 |
2 |
0 |
1 |
10:5 |
6 |
|
4 |
GRANIČAR Brodski Varoš |
2 |
1 |
1 |
0 |
8:5 |
4 |
|
5 |
ZDENAC Br. Zdenci |
3 |
1 |
1 |
1 |
9:11 |
4 |
|
6 |
AMATER Sl. Brod |
2 |
1 |
0 |
1 |
8:2 |
3 |
|
7 |
BRATSTVO Vranovci |
3 |
1 |
0 |
2 |
9:9 |
3 |
|
8 |
MLADOST DB Donja Bebrina |
2 |
1 |
0 |
1 |
5:7 |
3 |
|
9 |
DILJ Klokočevik |
3 |
1 |
0 |
2 |
6:10 |
3 |
|
10 |
SLAVEN Trnjani |
3 |
0 |
0 |
3 |
1:12 |
0 |
|
11 |
SELNA Selna |
3 |
0 |
0 |
3 |
2:25 |
0 |
2. ŽNL, skupina C
Rezultati 3. kola:
GAJ Zbjeg - SLOGA Gromačnik 4:1
SLAVONAC Slavonski Kobaš - VATROGASAC Grižići 5:2
MLADOST Jakačina Mala - GRANIČAR St. Kuti 1:1
ASK Gornji Andrijevci - ŠOKADIJA Šumeće 1:1
POSAVAC Kaniža - MV-CROATIA 1976 Sl. Brod 3:2
Pozicija |
Klub |
Neg. bodovi |
Utakmica |
Pobjede |
Nerješeno |
Porazi |
Gol razlika |
Bodovi |
1 |
ŠOKADIJA Šumeće |
3 |
2 |
1 |
0 |
6:2 |
7 |
|
2 |
ASK Gornji Andrijevci |
3 |
2 |
1 |
0 |
5:2 |
7 |
|
3 |
GRANIČAR St. Kuti |
3 |
2 |
1 |
0 |
5:3 |
7 |
|
4 |
MLADOST 1977 Banovci |
2 |
2 |
0 |
0 |
9:1 |
6 |
|
5 |
MLADOST JM Jakačina Mala |
3 |
1 |
1 |
1 |
10:4 |
4 |
|
6 |
GAJ Zbjeg |
3 |
1 |
0 |
2 |
6:6 |
3 |
|
7 |
SLAVONAC Slavonski Kobaš |
3 |
1 |
0 |
2 |
6:6 |
3 |
|
8 |
POSAVAC Kaniža |
2 |
1 |
0 |
1 |
3:4 |
3 |
|
9 |
VATROGASAC Grižići |
3 |
1 |
0 |
2 |
5:10 |
3 |
|
10 |
SLOGA Gromačnik |
2 |
0 |
0 |
2 |
2:9 |
0 |
|
11 |
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod |
3 |
0 |
0 |
3 |
3:13 |
0 |
2. ŽNL, skupina D
Rezultati 3. kola:
MLADOST Malino - SLAVONIJA Bodovaljci 3:1
SLOBODA G. Bogićevci - TRENK Seoce 4:1
SLAVIJA S. P. Selo - SVJETLOST Lužani 2:2
DRAGALIĆ Dragalić - SOKO 1970 Orubica 2:6
Pozicija |
Klub |
Neg. bodovi |
Utakmica |
Pobjede |
Nerješeno |
Porazi |
Gol razlika |
Bodovi |
1 |
SVJETLOST Lužani |
3 |
2 |
1 |
0 |
9:5 |
7 |
|
2 |
SLOBODA G. Bogićevci |
3 |
2 |
0 |
1 |
9:6 |
6 |
|
3 |
SLAVIJA S. P. Selo |
3 |
1 |
2 |
0 |
17:5 |
5 |
|
4 |
SOKO 1970 Orubica |
3 |
1 |
1 |
1 |
9:7 |
4 |
|
5 |
SLAVONIJA Bodovaljci |
2 |
1 |
0 |
1 |
6:5 |
3 |
|
6 |
MLADOST Malino |
3 |
1 |
0 |
2 |
4:5 |
3 |
|
7 |
GRANIČAR Magić Mala |
2 |
1 |
0 |
1 |
6:8 |
3 |
|
8 |
TRENK Seoce |
3 |
1 |
0 |
2 |
5:8 |
3 |
|
9 |
DRAGALIĆ Dragalić |
2 |
0 |
0 |
2 |
3:19 |
0 |
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -