Sport : Nogomet

28.12.2019. u 11:40
Prikaza: 4724
|
Autor: IS/SBplus

25. Božićni malonogometni turnir

Lanjski pobjednici prošli u završnicu

Slavonski Brod : Lanjski pobjednici prošli u završnicuEkipa Brod turista(Foto: Facebook)

U jučerašnjim utakmicama u osminu finala seniorske konkurencije prošli su i prošlogodišnji pobjednici Brod turist, a uz njih kao drugoplasirana ušla je i ekipa ŽMNK Viktoria.

SLAVONSKI BROD - Petog dana 25. Božićnog malonogometnog turnira, koji se u organizaciji MNK Brod 035 igra u sportskoj dvorani Vijuš, u osminu finala seniorske konkurencije prošli su i prošlogodišnji pobjednici Brod turist. Uz njih kao drugoplasirani ušla je i ekipa ŽMNK Viktoria. U utakmicama koje su na rasporedu u današnjem večernjem terminu, traži se još četiri putnika u završnicu, a sutra (u nedjelju) već su na rasporedu osmina i četvrtfinale.
Rezultati, petak 27. prosinca
Predlimačići
NK SLAVONAC BUKOVLJE - AC VUKO 3:0
ŠN MARSONIA - ŠN KANIŽA 2:0
Limači
NK SLAVONAC BUKOVLJE - NK SLAVONAC B. STUPNIK 5:1
ŠN SIBINJ - NK PODVINJE 1:1 (2:4P)
TAXI NON STOP - ŠN LEGEN 2:0
Mlađi pioniri
ŠN KANIŽA - ŽNK VIKTORIJA 2:2
Stariji pioniri
MNK REDOKSI - JASTREBOVI 1:1
NEBESKO ŽUTI - NK SLAVONAC BUKOVLJE 11:0
Kadeti
BROĐANI - MNK VINKOVCI UČILIŠTE STUDIUM 0:16
Stariji pioniri
NK AMATER - BSSB 0:5
Kadeti
BAD BOYSI - HAK AUTOKLUB MARSONIA 0:3 BB
MNK VINKOVCI UČILIŠTE STUDIUM - LAKO ĆEMO 4:2
Veterani 50+
NEDJELJOM U 10 - TURBO 50 2:2 (3:4P)
MNK ARGUS - EMKA CB KNEZ 0:1
Seniori
ŽMNK VIKTORIJA - UNIQA TISKARA BEST 4:1
Veterani 50+
TURBO 50 - EVERGREEN 50+ 1:4
Seniori
BROD-TURIST - ŽMNK VIKTORIJA 3:2
Veterani 35+
ALO ALO UHDDR - TERI TRGOVINA 2:2 (6:7p)
Seniori
UNIQA TISKARA BEST - BROD-TURIST 1:4

Raspored za danas, subota 28. prosinca

Stariji pioniri, 1/4 FINALE

12:00h 1. 1/4 MNK REDOKSI - BSSB

12:30h 2. 1/4 NEBESKO ŽUTI - MNK NERED

13:00h 3. 1/4 PLAVI S ORLJAVE - VATRO ZOP

13:30h 4. 1/4 ŠN BATRINA - BRĐANI

Mlađi pioniri

14:00h NK AMATER - ŠN SLOBODNICA

14:30h ŠN LEGEN - ŠN BUDAINKA KOLONIJA

Stariji pioniri, 1/2 FINALE

15:00h I. - II.

15:30h III. - IV.

Kadeti

16:00h SUPER SPORT - RACIJA SB

16:30h WAMPIR CITY - HLADAN TUŠ

17:00h RACIJA DINAMO - INNCRO-IT

 Veterani 50+

17:30h NEDJELJOM U 9 - EMKA CB KNEZ

18:00h ATAK NA BATAK - MNK ARGUS

Seniori

18:30h BEERC BAR - SB INVEST

19:10h KRČMA ZEN BAR - RESTORAN VATIKAN

Veterani 35+

19:40h TERI TRGOVINA - VETERANI OPĆINE SIBINJ

Seniori

20:20h RESTORAN VATIKAN - KMF DERVENTA

21:00h PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR - BEERC BAR

Veterani 35+

21:35h CB COME BACK - TAXI BROD

Seniori

22:10h KMF DERVENTA - KRČMA ZEN BAR

22:40h SB INVEST - PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR

Raspored za sutra, nedjelja 29. prosinca

Mlađi pioniri, 1/4 finale

10:30h 1. 1/4 finale 1. A - 2. B (I)

11:00h 2. 1/4 finale 1. C - X (II)

11:30h 3. 1/4 finale 1. B - 2. A (III)

12:00h 4. 1/4 finale 1. D - 1. E (IV)

Limači, 1/2 finale

12:30h 1. NK SLAVONAC BUKOVLJE – ŠN LEGEN

13:00h 2. FORTNITE – TAXI NON STOP

Mlađi pioniri, 1/2 finale

13:30h 1. 1/2 finale I. - II.

14:00h 2. 1/2 finale III. - IV.

Limačići

14:30h SANTOS - ŠN LEGEN

Seniori

15:00h 1. 1/8 finala

15:35h 2. 1/8 finala

16:10h 3. 1/8 finala

16:45h 4. 1/8 finala

17:20h 5. 1/8 finala

17:55h 6. 1/8 finala

18:30h 7. 1/8 finala

19:05h 8. 1/8 finala

Veterani 50+

19:40h 1. 1/2 finale 1. A - 2. B

20:05h 2. 1/2 finale 1. B - 2. A

Veterani 35+

20:30h 1. 1/2 finale 1. A - X

21:05h 2. 1/2 finale 1. B - 1. C

Seniori

21:40h 1. 1/4 finale

22:15h 2. 1/4 finale

22:50h 3. 1/4 finale

23:25h 4. 1/4 finale

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Dva boda do jesenskog naslova

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Dva boda do jesenskog naslova

23.11.2020. | 19:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Neodlučno Sloge, poraz Slavonca, Marsa i Oriolik otkazali

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Neodlučno Sloge, poraz Slavonca, Marsa i Oriolik otkazali

21.11.2020. | 17:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Završen jesenski dio prvenstva, slijedi uzbudljivo proljeće

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Završen jesenski dio prvenstva, slijedi uzbudljivo proljeće

15.11.2020. | 19:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Osmica u županijskom derbiju

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Osmica u županijskom derbiju

15.11.2020. | 18:59
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, poraz Slavonca, Sloga sutra

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, poraz Slavonca, Sloga sutra

14.11.2020. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ogođena sutrašnja utakmica s Valpovkom

NK Marsonia

Ogođena sutrašnja utakmica s Valpovkom

13.11.2020. | 9:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Vinogorcu i Šokadiji naslovi jesenskih prvaka

2. ŽNL Brodsko-posavska

Vinogorcu i Šokadiji naslovi jesenskih prvaka

8.11.2020. | 20:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka Kolonija i Omladinac jesenski prvaci

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Budainka Kolonija i Omladinac jesenski prvaci

8.11.2020. | 19:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladincu derbi u Oprisavcima

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladincu derbi u Oprisavcima

8.11.2020. | 18:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Slavonca, neodlučno Sloge i Marse i poraz Oriolika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Slavonca, neodlučno Sloge i Marse i poraz Oriolika

7.11.2020. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod :  Vinogorac i Šokadija pred jesenskim naslovima

2. ŽNL Brodsko-posavska

Vinogorac i Šokadija pred jesenskim naslovima

2.11.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Neizvjesna borba za naslov jesenskih prvaka

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Neizvjesna borba za naslov jesenskih prvaka

1.11.2020. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac i teoretski osigurao naslov jesenskog prvaka

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac i teoretski osigurao naslov jesenskog prvaka

1.11.2020. | 19:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Remi Marse i Oriolika, porazi Sloge i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Remi Marse i Oriolika, porazi Sloge i Slavonca

31.10.2020. | 19:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : U zaostalim utakmicama pobjeda Marse i poraz Oriolika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

U zaostalim utakmicama pobjeda Marse i poraz Oriolika

28.10.2020. | 19:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gundinci i Slavija jesenski prvaci

2. ŽNL Brodsko-posavska

Gundinci i Slavija jesenski prvaci

26.10.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac korak do jesenskog naslova

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac korak do jesenskog naslova

25.10.2020. | 19:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladincu derbi u Slobodnici

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Omladincu derbi u Slobodnici

25.10.2020. | 18:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Oriolika i Slavonca, porazi Marse i Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Oriolika i Slavonca, porazi Marse i Sloge

24.10.2020. | 19:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsonia pobijedila i Vukovar

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsonia pobijedila i Vukovar

21.10.2020. | 21:00