Subota, 11. rujna
Nogomet
3. HNL-istok, 5. kolo, 17,00 sati
Sl.Brod, stadion uz Savu: Marsonia - Belišće
Oriovac: Oriolik - Omladinac (G.Vrba)
Kutjevo: Kutjevo - Slavonac (Bukovlje)
N. Gradiška: Sloga - Slavonija (Požega)
Našice: NAŠK - Čepin
Županja: Graničar - Slavija (Pleternica)
Jurjevac: Zrinski - Đakovo Croatia (Đakovo)
Vukovar: Vukovar'91 - Darda
Međužupanijska nogometn liga Sl.Brod-Požega, 4. kolo, 16,45 sati
N.Kapela, 19,15 sati: Slavonac - Slobodnica
Sl.Brod: Budainka Kolonija - Svačić (St.Slatinik)
Požega: Požega - Sikirevci
Pakrac: Hajduk - Zadrugar (Oprisavci)
Velika, 18,45 sati: Papuk - Lipik 1925
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 4. kolo, 17,00 sati
Jaruge: SLoga - Slavonac (G.Bebrina)
Vrpolje: SLoga - Posavina (V.Kopanica)
St.Topolje: Omladinac - Vinogorac (Sl.Brod)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 4. kolo, 17,00 sati
Ljupina: Slaven - Batrina
Tisovac: Croatia - Slavija (St.P.Selo)
Lužani: Svjetlost - BONK (Bebrina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 3. kolo, 17,00 sati
Sredanci: Šokadija - Raketa (Beravci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 3. kolo, 17,00 sati
Vranovci: Bratstvo - Zdenac (Brod.Zdenac)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 3. kolo, 17,00 sati
Gromačnik: Sloga - ASK (G.Andrijevci)
Nedjelja, 12. rujna
Nogomet
3. HNL-istok, 5. kolo, 17,00 sati
Ivankovo: Bedem - Vuteks Sloga (Vukovar)
Međužupanijska nogometn liga Sl.Brod-Požega, 4. kolo, 16,45 sati
Sibinj: Mladost - Jakšić
Vidovci: Dinamo - Tomislav (D.Andrijevci)
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 4. kolo, 17,00 sati
Sl.Šamac: Graničar - Zvonimir (D.Vrba)
St.Perkovci: Perkovci - Tomica
Sl.Brod: Podvinje - Graničar (Klakar)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 4. kolo, 17,00 sati
Šumeće: Šokadija - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Davor: Posavac - Budućnost (Rešetari)
Cernik: Mladost - Omladinac (Vrbova)
B.Stupnik: Slavonac - Psunj Sokol (Okučani)
2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 3. kolo, 17,00 sati
Čajkovci: Mladost - Mladost (Divoševci)
Zadubravlje: Dubrava - Posavac (Kupina)
Sapci: Sapci - Selna
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 3. kolo, 17,00 sati
Ruščica: Posavac - Graničar BV (Sl.Brod)
D.Bebrina: Mladost - MV Croatia 1976 (Sl.Brod)
Klokočevik: Dilj - Slaven (Trnjani)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 3. kolo, 17,00 sati
St.Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Mladost 1977 (Banovci)
Grižići: Vatrogasac - Graničar (S.Kuti)
Kaniža: Posavac - Slavonac (Sl.Kobaš)
2. ŽNL Brodsko-posavska, D, 3. kolo, 17,00 sati
Dragalić: Dragalić - Soko 1970 (Orubica)
Malino: Mladost - Mladost (Brđani)
Magić Mala: Graničar - Trenk (Seoce)
Laze: Graničar - Slavonija (Bodovaljci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -