|
Autor: IS/SBplus

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Neodlučno Sloge, poraz Slavonca, Marsa i Oriolik otkazali

Slavonski Brod : Neodlučno Sloge, poraz Slavonca, Marsa i Oriolik otkazaliDetalj iz utakmice u Bukovlju, između Slavonca (crveni) i Slavije.(Foto: IS/SBplus)

U 17. (posljednjem jesenskom) kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok, Sloga je odigrala neodlučno, a Slavonac je doživio poraz. Marsonia i Oriolik su svoje utakmice odgodili.

SLAVONSKI BROD - Odigravanjem 17. kola, završen je jesenski dio prvenstva 3. Hrvatske nogometne lige-istok. Sloga i Slavonac su odradili svoje utakmice i otišli na zasluženi zimski odmor. Marsonia i Oriolik su bili prisiljeni svoje utakmice odgoditi zbog koronavirusa i odigrat će ih u terminima 28. studenog i 2. prosinca.

Sloga je u Novoj Gradišci, u derbiju začelja odigrala neodlučno (2:2) s Vuteks Slogom iz Vukovara. Sloga je u 18. minuti povela preko Benića i držala vodstvo sve do 56. minute, nakon čega su gosti preko Bokana (56.) i Bingulca (62.) preokrenuli rezultat u svoju korist. Ipak, do kraja utakmice je Sloga uspjela spasiti jedan bod. Strijelac za poravnanje bio je Marjanović u 83. minuti iz jedanaesterca.

Slavonac je u Bukovlju, pomalo neočekivano, uvjerljivo poražen od Slavije iz Pleternice (2:6). Gosti su do 6. minute s dva gola Nikolića (4. i 6.) već vodili s 2:0, a kada je Mikić u 29. podigao na 3:0, utakmica je praktično bila riješena. Do odmora već je bilo 5:0 za goste, a strijelci su ponovo bili Nikolić (32.) i Mikić (40.). U drugom dijelu vidjeli smo puno bolju igru Slavonca, ali bilo je to nedovoljno za bilo kakav preokret. Martić je u 76. minuti smanjio na 1:5, nakon čega je Nikolić svojim četvrtim golom na utakmici u 83. podigao na 6:1, a 'točku na i' ove golovima bogate utakmice stavio je Martić, svojim drugim golom u sudačkoj nadoknadi (90 +4) vremena.

Oriolik je na domaćem travnjaku trebao igrati s NAŠK-om iz Našica, a kako su Našičani još uvijek pod koronom, ova utakmica odgođena je za deset dana i odigrat će se u srijedu, 2. prosinca.

Marsonia je trebala gostovati kod Slavonije u Požegi, ali je zbog ponovnog ulaska koronavirusa u njezine redove, ta utakmica odgođena za 2. prosinca. Odgođenu utakmicu s Valpovkom iz prošlog kola, bijelo-crni će odigrati u subotu, 28. studenog.

U prilogu možete pogledati trenutnu tablicu 3. HNL-istok.

Tablica 3. HNL-istok

PDF Dokument(.pdf)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Dva boda do jesenskog naslova

Dva boda do jesenskog naslova

23.11.2020. | 19:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Završen jesenski dio prvenstva, slijedi uzbudljivo proljeće

8.11.2020. | 18:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Slavonca, neodlučno Sloge i Marse i poraz Oriolika

1.11.2020. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac i teoretski osigurao naslov jesenskog prvaka

Omladinac i teoretski osigurao naslov jesenskog prvaka

1.11.2020. | 19:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Remi Marse i Oriolika, porazi Sloge i Slavonca

Remi Marse i Oriolika, porazi Sloge i Slavonca

31.10.2020. | 19:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : U zaostalim utakmicama pobjeda Marse i poraz Oriolika