Sport : Nogomet

14.5.2019. u 19:30
Prikaza: 611
|
Autor: IS/SBplus

Sportski raspored od 15. do 19. svibnja

Slavonski Brod : Sportski raspored od 15. do 19. svibnjaMarsonia u srijedu dočekuje Čepin, a u subotu gostuju u Bjelovaru.(Foto: IS/SBplus)

Trećeligaši odrađuju dva kola. U srijedu Marsonia ugošćuje Čepin, a Oriolik i Sloga gostuju u Ždralovima, odnosno Požegi. U subotu pak Oriolik i Sloga igraju kod kuće s Đakovom, odnosno Vihorom, a Marsonia gostuje u Bjelovaru. U MŽNL Željo ugošćuje Radnički. Igraju se redovna kola u svim županijskim nogometnim ligama.

Srijeda, 15. svibnja

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 27. kolo, 17,00 sati

Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Čepin

Ždralovi: Mladost - Oriolik (Oriovac)

Požega: Slavonija - Sloga (Nova Gradiška)

Subota, 18. svibnja

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 28. kolo, 17,30 sati

Oriovac: Oriolik - Đakovo Croatia (Đakovo)

Nova Gradiška: Sloga - Vihor (Jelisavac)

Bjelovar: Bjelovar - Marsonia (Slavonski Brod)

Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 24. kolo, 17,30 sati

Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Radnički (Mece)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 23. kolo, 17,00 sati

Bukovlje: Slavonac - Zvonimir (Donja Vrba)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 24. kolo, 17,00 sati

Slavonski Brod: Budainka Kolonija - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 23. kolo, 17,00 sati

Zbjeg: Gaj - Mladost 1977 (Banovci)

Šumeće: Šokadija - Posavac (Kaniža)

Gromačnik: Sloga - Omladinac (Ciglenik)

Grižići: Vatrogasac - Mladost (Jakačina Mala)

Stupnički Kuti: Graničar - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)

Nedjelja, 19. svibnja

Nogomet

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 23. kolo, 17,00 sati

Gorn ja Vrba: Omladinac - Omladinac (Staro Topolje)

Stari Slatinik: Svačić - Mladost (Sibinj)

Vrbova: Omladinac - Amater (Slavonski Brod)

Batrina: Batrina - Slavonac (Nova Kapela)

Sikirevci: Sikirevci - Budućnost (Rešetari)

Donji Andrijevci: Tomislav - Zadrugar (Oprisavci)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 24. kolo, 17,00 sati

Podvinje: Podvinje - Slavonac (Brodski Stupnik)

Podcrkavlje: Podcrkavlje - Mladost (Malino)

Bebrina: BONK - Slavonac (Slavonski Kobaš)

Brodski Zdenci: Zdenac - Slobodnica

Lužani: Svjetlost - Graničar (Klakar)

Ruščica, 19,30: Posavac - Tomica

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 24. kolo, 17,00 sati

Stari Perkovci: Perkovci - Posavina (Velika Kopanica)

Prnjavor: Slavonija - Sloga (Vrpolje)

Klokočevik: Dilj - Graničar (Slavonski Šamac)

Gornja Bebrina: Slavonac - Gundinci

Beravci: Raketa - Mladost (Donja Bebrina)

Jaruge: Sloga - Gardun (Garčin)

Čajkovci: Mladost - Dubrava (Zadubravlje)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 20. kolo, 17,30 sati

Gunjavci Drežnik: Slavonac - Slavonija (Bodovaljci)

Staro Petrovo Selo: Slavija - Mladost (Cernik)

Godinjak: Dinamo - Psunj Sokol (Okučani)

Brđani: Mladost - Sloboda (Gornji Bogićevci)

Ljupina: Slaven - Graničar (Magić Mala)

Laze: Graničar - Posavac (Davor)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 23. kolo, 11,00 sati

Seoce: Trenk - Graničar (Brodski Varoš)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 15. kolo, 17,00 sati

Stružani: Sloga - Selna

Svilaj: Sava - Mladost (Divoševci)

Sredanci: Šokadija - Bratstvo (Vranovci)

Sapci: Sapci - Omladinac (Novi Grad)

Bicko Selo: Mladost - Slaven (Trnjani)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 11. kolo, 17,30 sati

Dragalić: Dragalić - Polet (Adžamovci)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Osječani uzeli sve ponuđeno

Završnica Kupa Hrvatske za mlade

Osječani uzeli sve ponuđeno

21.5.2019. | 20:35
U danas odigranim finalnim utakmicama Kupa Hrvatske za pionire, kadete i juniore, Osječani osvojili sva tri naslova.
U danas odigranim finalnim utakmicama Kupa Hrvatske za pionire, kadete i juniore, Osječani osvojili sva tri naslova.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladincu i Tomislavu samo po domaći bod

1. Županijska nogometna liga

Omladincu i Tomislavu samo po domaći bod

19.5.2019. | 20:45
Najveći kandidati za naslov prvaka Omladinac, na domaćim travnjacima osvojili su po bod, pa su nogometaši iz Gornje Vrbe i dalje u minimalnom vodstvu.
Najveći kandidati za naslov prvaka Omladinac, na domaćim travnjacima osvojili su po bod, pa su nogometaši iz Gornje Vrbe i dalje u minimalnom vodstvu.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Osijek u sva tri finala

Kupa Hrvatske za mlade

Osijek u sva tri finala

19.5.2019. | 8:50
U utorak će se u ŠRC Stanko Vlainić-Dida odigrati tri finalna susreta Kupa Hrvatske za pionire, kadete i juniore, a u sva tri finala nastupit će Osijek.
U utorak će se u ŠRC Stanko Vlainić-Dida odigrati tri finalna susreta Kupa Hrvatske za pionire, kadete i juniore, a u sva tri finala nastupit će Osijek.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Oriolika, Sloge i Želje, poraz Marse

3. i 4. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Oriolika, Sloge i Želje, poraz Marse

18.5.2019. | 20:40
U 28. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok Oriolik i Sloga su slavili uvjerljive pobjede na domaćim travnjacima, a Marsonia je u gostima doživjela uvjerljiv poraz. U 24. kolu MŽNL Željezničar je na svom terenu uhvatio bodove spasa.
U 28. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok Oriolik i Sloga su slavili uvjerljive pobjede na domaćim travnjacima, a Marsonia je u gostima doživjela uvjerljiv poraz. U 24. kolu MŽNL Željezničar je na svom terenu uhvatio bodove spasa.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse nad Čepinom, porazi Oriolika i Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse nad Čepinom, porazi Oriolika i Sloge

15.5.2019. | 22:00
U 27. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok, Marsonia je na svom travnjaku pobijedila Čepin, a Oriolik i Sloga su poraženi u Ždralovima, odnosno Požegi.
U 27. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok, Marsonia je na svom travnjaku pobijedila Čepin, a Oriolik i Sloga su poraženi u Ždralovima, odnosno Požegi.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik i Sloga finale igraju u Cerniku

Kup ŽNS Brodsko-posavskog

Oriolik i Sloga finale igraju u Cerniku

12.5.2019. | 8:00
Finalna utakmica kupa Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavskog, u kojoj će igrati trećeligaši Oriolik i Sloga, odigrat će se u srijedu 29. svibnja u Cerniku.
Finalna utakmica kupa Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavskog, u kojoj će igrati trećeligaši Oriolik i Sloga, odigrat će se u srijedu 29. svibnja u Cerniku.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik osvojio bod, Marsonia  i Sloga ostali praznih ruku

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Oriolik osvojio bod, Marsonia i Sloga ostali praznih ruku

11.5.2019. | 22:00
U 26. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok, čast predstavnika Brodsko-posavske županije spasio je Oriolik, osvojivši bod u domaćem ogledu s Bjelovarom.
U 26. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok, čast predstavnika Brodsko-posavske županije spasio je Oriolik, osvojivši bod u domaćem ogledu s Bjelovarom.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Četiri kola prije kraja, smjena na vrhu tablice

1. Županijska nogometna liga

Četiri kola prije kraja, smjena na vrhu tablice

11.5.2019. | 21:05
Nakon odigranog 22. Kola, došlo je do promjene na vrhu 1. Županijske nogomete lige Brodsko-posavske, Omladinac iz Gornje Vrbe na vrhu je smjenio Tomilava.
Nakon odigranog 22. Kola, došlo je do promjene na vrhu 1. Županijske nogomete lige Brodsko-posavske, Omladinac iz Gornje Vrbe na vrhu je smjenio Tomilava.
SBplus.hr, Slavonski Brod : OŠ Hugo Badalić i IOŠ prvaci Hrvatske u futsalu

Na završnici u Poreču

OŠ Hugo Badalić i IOŠ prvaci Hrvatske u futsalu

6.5.2019. | 10:40
Na završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske u školskoj godini 2018/2019. održanoj u Poreču od 28. travnja do 2. svibnja učenice Osnovne škole Hugo Badalić i učenici Industrijsko-obrtničke škole okitili su se naslovima državnih prvaka u futsalu.
Na završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske u školskoj godini 2018/2019. održanoj u Poreču od 28. travnja do 2. svibnja učenice Osnovne škole Hugo Badalić i učenici Industrijsko-obrtničke škole okitili su se naslovima državnih prvaka u futsalu.
SBplus.hr, Slavonski Brod : S peticom na domaćem travnjaku, Tomislav potvrdio vodstvo

1. Županijska nogometna liga

S peticom na domaćem travnjaku, Tomislav potvrdio vodstvo

5.5.2019. | 21:10
Pet kola prije kraja prvenstva, utrka za naslov prvaka još uvijek je neizvjesna. Doduše Tomislav je u Donjim Andrijevcima s 5:0 isprašio Novokapelčane i ostao na vodećoj poziciji, ali Omladinac iz Gornje Vrbe i dalje im puše za vrat.
Pet kola prije kraja prvenstva, utrka za naslov prvaka još uvijek je neizvjesna. Doduše Tomislav je u Donjim Andrijevcima s 5:0 isprašio Novokapelčane i ostao na vodećoj poziciji, ali Omladinac iz Gornje Vrbe i dalje im puše za vrat.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Oriolika i Marse

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Oriolika i Marse

4.5.2019. | 20:45
U 25. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok, Marsonia je u županijskom derbiju, na svom travnjaku, pobijedila Slogu, a Oriolik je na gostovanju u Jurjevcu pobijedio Zrinski.
U 25. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok, Marsonia je u županijskom derbiju, na svom travnjaku, pobijedila Slogu, a Oriolik je na gostovanju u Jurjevcu pobijedio Zrinski.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Petar Bašić jednoglasno izabran za izvršnog predsjednika

Nogometni klub Marsonia

Petar Bašić jednoglasno izabran za izvršnog predsjednika

3.5.2019. | 9:46
On će ovu funkciju obavljati u mandatu u kojem će naglasak biti na poboljšanje infrastrukture kluba (izgradnja istočne tribine i oba travnjaka, glavnog i pomoćnog).
On će ovu funkciju obavljati u mandatu u kojem će naglasak biti na poboljšanje infrastrukture kluba (izgradnja istočne tribine i oba travnjaka, glavnog i pomoćnog).
SBplus.hr, Slavonski Brod : U sudaru prvog i posljednjeg podjela bodova

1. Županijska nogometna liga

U sudaru prvog i posljednjeg podjela bodova

28.4.2019. | 19:45
Vodeći Tomislav je remizirao na Jelasu, a najbliži pratitelji Omladinac Gornja Vrba, Mladost i Svačić zabilježili su pobjede, pa se situacija na vrhu ponovo zgusnula.
Vodeći Tomislav je remizirao na Jelasu, a najbliži pratitelji Omladinac Gornja Vrba, Mladost i Svačić zabilježili su pobjede, pa se situacija na vrhu ponovo zgusnula.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Neodlučno Oriolika, porazi Marse i Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Neodlučno Oriolika, porazi Marse i Sloge

27.4.2019. | 20:59
U 24. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok, predstavnici Brodsko-posavske županije od mogućih devet osvojili su samo jedan bod.
U 24. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok, predstavnici Brodsko-posavske županije od mogućih devet osvojili su samo jedan bod.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Bukovljani izbacili Marsoniju

Četvrtfinale kupa ŽNS

Bukovljani izbacili Marsoniju

25.4.2019. | 23:00
U četvrtfinalu kupa Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavskog, u Bukovlju je Slavonac na penale izbacio, a Oriolik i Sikirevci su prošli gostovanja u Donjim Andrijevcima i Slavonskom Brodu.
U četvrtfinalu kupa Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavskog, u Bukovlju je Slavonac na penale izbacio, a Oriolik i Sikirevci su prošli gostovanja u Donjim Andrijevcima i Slavonskom Brodu.