Sport : Nogomet

14.9.2021. u 13:00
Prikaza: 635
|
Autor: IS/SBplus

Trećeligaši u pojačanom ritmu

Tjedni nogometni raspored

Slavonski Brod : Tjedni nogometni raspored Marsonia (bijeli) će u srijedu na noge Slavoniji, a u subotu ugošćuje Đakovo Croatiu.(Foto: IS/SBplus)

U nogometnom tjednu koji je pred nama, trećeligaši će odigrati dva kola. Marsonia najprije gostuje kod Slavonije, a potom dočekuje Đakovčane. U srijedu će itekako zanimljivo biti u Gornjoj Vrbi, gdje Omladinac dočekuje vodeće Vukovarce.

Srijeda, 15. rujna

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 6. kolo, 17,00 sati

Bukovlje: Slavonac – Darda

G.Vrba: Omladinac – Vukovar'91 (Vukovar)

Velika, 18,00 sati: Slavonija (Požega) – Marsonia (Sl.Brod)

Belišće: Belišće – Oriolik (Oriovac)

Đakovo: Đakovo Croatia – Sloga (N.Gradiška)

Pleternica: Slavija – Zrinski (Jurjevac)

Čepin: Čepin – Graničar (Županja)

Vukovar: Vuteks Sloga – NAŠK (Našice)

Kutjevo: Kutjevo Bedem (Ivankovo)

Subota, 18. rujna

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 7. kolo, 16,30 sati

Sl.Brod, stadion uz Savu: Marsonia – Đakovo Croatia (Đakovo)

Oriovac: Oriolik – Slavonija (Požega)

N.Gradiška: Sloga – Slavija (Pleternica)

Darda: Darda – Omladinac (G.Vrba)

Našice: Našk – Kutjevo

Županja: Graničar – Vuteks Sloga (Vukovar)

Jurjevac: Zrinski – Čepin

Vukovar: Vukovar'91 - Belišće 

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod - Požega, 5. kolo, 16,15 sati

Jakšić: Jakšić – Budainka Kolonija (Sl.Brod)

Lipik: Lipik 1925 - Požega

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 5. kolo, 16,30 sati

 V.Kopanica: Posavina – Omladinac (St.Topolje)

G.Bebrina: Slavonac – Podcrkavlje

Klakar: Graničar – Sloga (Vrpolje)

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 5. kolo, 16,30 sati

Okučani: Psunj Sokol – Posavac (Davor)

Rešetari: Budućnost – Mladost (Cernik)

Batrina: Batrina – Šokadija (Šumeće)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 4. kolo, 16,30 sati

Selna: Selna – Dubrava (Zadubravlje)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 4. kolo, 16,30 sati

Sl.Brod, stadion na Jelasu 19,00 sati: Amater – Bratstvo (Vranovci)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 4. kolo, 16,30 sati

G.Andrijevci: ASK – Vatrogasac (Grižići)

Nedjelja, 19. rujna

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 7. kolo, 16,30 sati

Ivankovo: Bedem – Slavonac (Bukovlje)

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod - Požega, 5. kolo, 16,15 sati

Oprisavci: Zadrugar – Papuk (Velika)

D.Andrijevci: Tomislav – Mladost (Sibinj)

Sikirevci: Sikirevci – Slavonac (N.Kapela)

Slobodnica: Slobodnica – Dinamo (Vidovci)

St.Slatinik: Svačić – Hajduk (Pakrac)

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 5. kolo, 16,30 sati

Tomica: Tomica – Podvinje (Sl.Brod)

Sl.Brod: Vinogorac – Sloga (Jaruge)

D.Vrba: Zvonimir – Perkovci (St.Perkovci)

Gundinci: Gundinci – Graničar (Sl.Šamac)

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 5. kolo, 16,30 sati

St.P.Selo: Slavija – Svjetlost (Lužani)

Vrbova: Omladinac – Slaven (Ljupina)

Gunjavci: Slavonac – Croatia (Tisovac)

Bebrina: BONK – Slavonac (Brod.Stupnik)  

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 4. kolo, 16,30 sati

Svilaj: Sava – Sapci

Kupina: Posavac – Mladost (Čajkovci)

Divoševci: Mladost – Šokadija (Sredanci)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 4. kolo, 16,30 sati

Brod.Zdenci: Zdenac – Posavac (Ruščica)

Sl.Brod: MV Croatia 1976 – Dilj (Klokočevik)

Sl.Brod: Graničar BV – Mladost (D.Bebrina)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 4. kolo, 16,30 sati

Stup.Kuti: Graničar – Mladost (Jakačina Mala)

Zbjeg: Gaj – Sloga (Gromačnik)

Banovci: Mladost 1977 – Posavac (Kaniža)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina D, 4. kolo, 16,30 sati

G.Bogićevci: Sloboda – Dragalić

Bodovaljci: Slavonija – Graničat (Magić Mala)

Orubica: Soko 1970 – Graničar (Laze)

Seoce: Trenk – Mladost (Malino)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

Nogometni tjedan

Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

20.9.2021. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačiću derbi kola i vrh tablice

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačiću derbi kola i vrh tablice

19.9.2021. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku Zvonimir maksimalan, a na zapadu gužva na vrhu

1. ŽNL Brodsko-posavska

Na istoku Zvonimir maksimalan, a na zapadu gužva na vrhu

19.9.2021. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Omladinca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Omladinca

18.9.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac Vukovarce skinuo s vrha ljestvice

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Omladinac Vukovarce skinuo s vrha ljestvice

16.9.2021. | 9:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Hajduk drži vrh

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Hajduk drži vrh

13.9.2021. | 7:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimir vlada istokom, a Mladost zapadom

1. ŽNL Brodsko-posavska

Zvonimir vlada istokom, a Mladost zapadom

13.9.2021. | 7:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsonia, Oriolik i Sloga ostvarili pobjede

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsonia, Oriolik i Sloga ostvarili pobjede

11.9.2021. | 23:21
SBplus.hr, Slavonski Brod : Najzanimljivije u Sl.Brodu i Oriovcu

Nogometni vikend

Najzanimljivije u Sl.Brodu i Oriovcu

9.9.2021. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Devetka u Okučanima

1. ŽNL Brodsko-posavska

Devetka u Okučanima

7.9.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica Zadrugara za vrh tablice

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Sedmica Zadrugara za vrh tablice

7.9.2021. | 7:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Porazi Slavonca, Sloge i Oriolika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Porazi Slavonca, Sloge i Oriolika

5.9.2021. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac pobijedio Marsoniju

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Omladinac pobijedio Marsoniju

5.9.2021. | 7:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse i Omladinca, nerješeno Oriolika i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse i Omladinca, nerješeno Oriolika i Slavonca

2.9.2021. | 11:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gostujuće pobjede Zvonimira, Batrine, Omladinca i Slavije

1. ŽNL Brodsko-posavska

Gostujuće pobjede Zvonimira, Batrine, Omladinca i Slavije

1.9.2021. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Trećeligaši odrađuju dva kola

Nogometni tjedan

Trećeligaši odrađuju dva kola

31.8.2021. | 19:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Porazi Slavonca i Svačića

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Porazi Slavonca i Svačića

30.8.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Slavonca, porazi Marse i Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Slavonca, porazi Marse i Sloge

29.8.2021. | 10:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik prošao Kutinu, Marsa namučila Orijent

Pretkolo kupa Hrvatske

Oriolik prošao Kutinu, Marsa namučila Orijent

26.8.2021. | 9:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa i Oriolik u kupu Hrvatske gostuju u Rijeci i Kutini

Nogometna zbivanja u tjednu koji nailazi

Marsa i Oriolik u kupu Hrvatske gostuju u Rijeci i Kutini

24.8.2021. | 19:30