Srijeda, 7. travnja
Nogomet
Četvrt finale kupa ŽNS-a, 16,30 sati
Brodski Stupnik: Slavonac - Marsonia (Slavonski Brod)
Donja Vrba: Zvonimir - Oriolik (Oriovac)
Staro Topolje: Omladinac - Slavonac (Bukovlje)
Subota, 10. travnja
Nogomet
3. HNL-istok, 22. kolo, 16,30 sati
Bukovlje: Slavonac - Croatia Đakovo (Đakovo)
Požega: Slavonija - Oriolik (Oriovac)
Valpovo: Valpovka - Sloga (Nova Gradiška)
MŽNL Slav.Brod-Požega, 17. kolo, 16,30 sati
Jakšić: Jakšić - Slavonac (Nova Kapela)
Pakrac: Hajduk - Kuzmica
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 17. kolo, 16,30 sati
Gornja Bebrina: Slavonac - Zvonimir (Donja Vrba)
Tomica: Tomica - Gardun (Garčin)
Klakar: Graničar - Posavac (Velika Kopanica)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 17. kolo, 16,30 sati
Tisovac: Croatia - Budućnost (Rešetari)
Gornji Bogićevci: Psunj Sokol (Okučani) - Graničar (Laze)
Gunjavci: Slavonac - Slavonac (Brodski Stupnik)
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 15. kolo
Slavonski Brod, 19,00 sati: Amater - Slaven (Trnjani)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 15. kolo, 16,30 sati
Slavonski Kobaš: Slavonac - Sloga (Gromačnik)
Nedjelja, 11. travnja
Nogomet
3. HNL-istok, 22. kolo, 16,30 sati
Čepin: Čepin - Marsonia (Slavonski Brod)
MŽNL Slav.Brod-Požega, 17. kolo, 16,30 sati
Vidovci: Dinamo - Mladost (Sibinj)
Gornja Vrba: Omladinac - Lipik 1925 (Lipik)
Stari Slatinik: Svačić - Tomislav (Donji Andrijevci)
Oprisavci: Zadrugar - Kaptol
Sikirevci: SIkirevci - Požega
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 17. kolo, 16,30 sati
Vrpolje: Sloga - Podcrkavlje
Stari Perkovci: Perkovci - Graničar (Slavonski Šamac)
Jaruge: Sloga - Podvinje (Slavonski Brod)
Staro Topolje: Omladinac - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 17. kolo, 16,30 sati
Cernik: Mladost - Mladost (Brđani)
Bebrina: BONK - Posavac (Davor)
Vrbova: Omladinac - Batrina
Slobodnica: Slobodnica - Slaven (Ljupina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 13. kolo, 16,30 sati
Beravci: Raketa - Sava (Svilaj)
Kupina: Posavac - Šokadija (Sredanci)
Čajkovci: Mladost - Mladost (Divoševci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 15. kolo, 16,30 sati
Ruščica: Posavac - Vinogorac (Slavonski Brod)
Zadubravlje: Dubrava - Bratstvo (Vranovci)
Klokočevik: Dilj - Graničar BV (Slavonski Brod)
Brodski Zdenci: Zdenac - Mladost (Donja Bebrina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 15. kolo, 16,30 sati
Stari Slatinik, 11,00 sati: Mladost (Jakačina Mala) - Vatrogasac (Grižići)
Kaniža: Posavac - Šokadija (Šumeće)
Gornji Andrijevci: ASK - Graničar (Stupnički Kuti)
Zbjeg: Gaj - Mladost 1977 (Banovci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, D, 13. kolo, 16,30 sati
Dragalić: Dragalić - Svjetlost (Lužani)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Trenk (Seoce)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Slavonija (Bodovaljci)
Malino: Mladost - Graničar (Magić Mala)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -