Sport

10.9.2013. u 19:23
Prikaza: 2208
|
Autor: Ivan Salantić

Sportski raspored od 11. do 15. rujna

Slavonski Brod : Sportski raspored od 11. do 15. rujnaMarsonia na Stadionu uz Savu u srijedu dočekuje Đakovčane(Foto: Ivan Salantić)

SLAVONSKI BROD – Već sutra (u srijedu) trećeligaši igraju svoje redovno kolo u kojem Marsonia dočekuje Đakovo Croatiu, Oriolik gostuje u Antinu a Livada Željezničar u Otoku. Nastavljaju s prvenstvom i u subotu, kada Marsonia gostuje u Pleternici, Livada Željezničar dočekuje Antinjane a Oriolik Višnjevac. Igraju se redovna prvenstvena kola  svih županijskih liga.  

Srijeda, 11. rujna

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga – istok, 4. kolo, 17 sati

Slavonski Brod: Marsonia – Đakovo Croatia

Antin: Mladost – Oriolik (Oriovac)

Otok: Otok – Livada Željezničar

Subota, 14. rujna

Taekwondo

Tradicionalni turnir prijateljstva u formama i borbama

Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš, 10 sati

Kuglanje

1. Hrvatska kuglačka liga-muški

Split, Poljud, 15 sati: Poštar - Zanatlija (Slavonski Brod)

1. Hrvatska kuglačka liga-žene

Pakrac, Gradska kuglana, 13 sati: Obrtnik (Nova Gradiška) - Mlaka (Rijeka)

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 5. kolo, 16,30 sati

Slavonski Brod: Livada Željezničar – Mladost (Antin)

Oriovac: Oriolik - Višnjevac

Pleternica: Slavija – Marsonia (Slavonski Brod)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 5. kolo, 18,30 sati

Ruščica: Posavac – Mladost (Sibinj)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 5. kolo, 16,30 sati

Slavonski Brod: Budainka Kolonija – Šokadija (Šumeće)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 3. kolo, 16,30 sati

Magić Mala: Graničar – Orljava (Dragovci)

Vrbje: Saturn – Dragalić

Orubica: Soko AKZ – Sloga (Komarnica)

Nedjelja, 15. rujna

Nogomet

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 5. kolo, 16,30 sati

Batrina – Omladinac (Gornja Vrba)

Velika Kopanica: Posavina – Svačić (Stari Slatinik)

Slavonski Brod: Podvinje – Zvonimir (Donja Vrba)

Ljupina: Slaven – Slavonac (Nova Kapela)

Donji Andrijevci: Tomislav PAN – Svjetlost (Lužani)

Slobodnica: Slobodnica – Slavonac (Bukovlje)

Cernik: Mladost – Zadrugar (Oprisavci)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 5. kolo, 16,30 sati

Gornja Bebrina: Slavonac – MV Croatia (Slavonski Brod)

Grižići: Vatrogasac – Graničar (Brodski Varoš)

Gromačnik: Sloga – Mladost (Malino)

Brodski Stupnik: Slavonac – Tomica

Vranovci: Bratstvo – Graničar (Stupnički Kuti)

Klakar: Graničar – Amater (Slavonski Brod)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 4. kolo, 16,30 sati

Staro Petrovo Selo: Slavija – Omladinac (Vrbova)

Srednji Lipovac: Krečar – Slavonija (Bodovaljci)

Laze: Graničar – Posavac (Davor)

Okučani: Psunj Sokol – Mladost (Brđani)

Rešetari: Budućnost – Dinamo (Godinjak)

Gornji Bogićevci: Sloboda – Polet (Adžamovci)

Stara Gradiška: Sava – Sloga (Nova Gradiška)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 5. kolo, 16,30 sati

Gundinci: Gundinci – Graničar (Slavonski Šamac)

Sapci: Sapci – Raketa (Beravci)

Stari Perkovci: Slavonac CO – Mladost (Donja Bebrina)

Klokočevik: Dilj – Sloga (Vrpolje)

Sikirevci: Sikirevci – Omladinac (Staro Topolje)

Jaruge: Sloga – Gardun (Garčin)

Trnjani: Slaven – Dubrava (Zadubravlje)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 3. kolo, 16,30 sati

Gornji Andrijevci: ASK – Podcrkavlje

Slavonski Kobaš: Slavonac – BONK (Bebrina)

Kaniža: Posavac – Gaj (Zbjeg)

Brodski Zdenci: Zdenac - Mladost (Jakačina Mala)

Banovci: Mladost 1977 – Omladinac (Ciglenik)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 3. kolo, 11,00 sati

Gunjavci Drežnik: Slavonac – Croatia (Tisovac)

Mačkovac: Sava – Trenk (Seoce)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 3. kolo, 16,30 sati

Selna: Selna – Mladost (Divoševci)

Svilaj: Sava – Mladost (Bicko Selo)

Kupina: Posavac – Kuna (Jaruge)

Sredanci: Šokadija – Slavonija (Prnjavor)

Čajkovci: Mladost – Gaj (Poljanci)

Novi Grad: Omladinac – Sloga (Stružani)

Broj komentara: 3

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava
mrvica

mrvica

Komentirano: 10.9.2019. | 17:30

1

Svaka cast na biseru - stavljena najava iz 2013.godine...je da je datum isti 10.9, barem da se podsjetimo sto se desavalo prije 6 godina
homebox

homebox

Komentirano: 14.9.2013. | 20:49

2

U Ruščici odigrana utakmica 1.ŽNL, Posavac - Mladost (Sibinj) 1 : 0.
jedandanzivota

jedandanzivota

Komentirano: 11.9.2013. | 0:10

3

Za ljubitelje 3.hnl (Marsonija,Željezničar, Oriolik) ... link: http://www.nogos.info/3hnl_tablica.html

Broj komentara: 3

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

1.7.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski vikend 27. i 28. lipnja

Sportska događajnica

Sportski vikend 27. i 28. lipnja

26.6.2020. | 8:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

10.3.2020. | 18:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

24.2.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

18.2.2020. | 21:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 8. veljače

7.2.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

15.1.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 11. siječnja

9.1.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

11.12.2019. | 19:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

3.12.2019. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

4.11.2019. | 18:00