Utorak, 20. kolovoza
Vaterpolo
Vaterpolo liga "Klepetan 2019."
Slavonski Brod, Gradski bazeni
19,00: Harambe - Budainka
19,30: Sport bar - Barakude
20,00: Brodski Homeri - X tim
20,30: Sport bar - Budainka
21,00: Harambe - Barakude
Petak, 23. kolovoza
Vaterpolo
Vaterpolo liga "Klepetan 2019."
19,00: Četvrtfinale
Subota, 24. kolovoza
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 1. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Graničar (Županja)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod-Požega, 1. kolo, 17,30 sati
Lipik: Lipik - Slavonac (Bukovlje)
19,00: Kuzmica: Tim osvježenje - Sikirevci
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 1. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Omladinac (Vrbova)
Nova Kapela: Slavonac - Graničar (Slavonski Šamac)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,30 sati
Slavonski Kobaš: Slavonac - Šokadija (Šumeće)
20.00: Ruščica: Posavac - Amater (Slavonski Brod)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 2. kolo, 17,30 sati
Vrpolje: Sloga - Sloga (Jaruge)
Klakar: Graničar - Posavina (Velika Kopanica)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,30 sati
Brodsko Vinogorje: Vinogorac - Trenk (Seoce)
Stupnički Kuti: Graničar - Posavac (Kaniža)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 2. kolo, 17,30 sati
Kupina: Posavac - Sava (Svilaj)
Nedjelja, 25. kolovoza
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 1. kolo, 17,30 sati
Čepin: Čepin - Oriolik (Oriovac)
Kutjevo: Kutjevo - Sloga (Nova Gradiška)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod-Požega, 1. kolo, 17,30 sati
Oprisavci: Zadrugar - Jakšić
Slavonski Brod: Željezničar - Svačić (Stari Slatinik)
Donji Andrijevci: Tomislav - Omladinac (Gornja Vrba)
Sibinj: Mladost - Kaptol
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 1. kolo, 17,30 sati
Beravci: Raketa - Batrina
Rešetari: Budućnost - Slobodnica
Gornja Bebrina: Slavonac - Omladinac (Staro Topolje)
Bebrina: BONK - Slaven (Ljupina)
Donja Vrba: Zvonimir - Mladost (Cernik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,30 sati
Podvinje: Podvinje - Slavonac (Brodski Stupnik)
Brodski Varoš: Graničar - Svjetlost (Lužani)
Brodski Zdenci: Zdenac - Podcrkavlje
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Tomica
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 2. kolo, 17,30 sati
Garčin: Gardun - Dubrava (Zadubravlje)
Gundinci: Gundinci - Bratstvo (Vranovci)
Stari Perkovci: Perkovci - Dilj (Klokočevik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 2. kolo, 17,00 sati
Dragalić: Dragalić - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Magić Mala: Graničar - Mladost (Brđani)
Bodovaljci: Slavonija - Dinamo (Godinjak)
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Psunj Sokol (Okučani)
Laze: Graničar - Posavac (Davor)
Orubica: Soko 1970 - Croatia (Tisovac)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,30 sati
Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - ASK (Gornji Andrijevci)
Zbjeg: Gaj - Mladost 1977 (Banovci)
Gromačnik: Sloga - Vatrogasac (Grižići)
Malino: Mladost - Omladinac (Ciglenik)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 2. kolo, 17,30 sati
Sredanci: Šokadija - Mladost (Bicko Selo)
Trnjani: Slaven - Omladinac (Novi Grad)
Stružani: Sloga - Mladost (Donja Bebrina)
Selna: Selna - Mladost (Čajkovci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -