Petak, 22. veljače
Futsal
1. Hrvatska malonogometna liga
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 20,00: Brod 035 - Square (Dubrovnik)
Subota, 23. veljače
Košarka
Završnica Prvenstva Hrvatske za kadetkinje
Spli, Sportska dvorana Gripe
Polufinale
11,30: Košarkaška akademija Žana Lelas (Split) - Brod na Savi (Slavonski Brod)
13,30: Medvešćak (Zagreb) - Trešnjevka (Zagreb)
Nogomet
Prijateljske utakmice
Malino, 14,00: Oriolik (Oriovac) - Slavija (Pleternica)
Stari Slatinik. 15,00: Svačić - Marsonia (Slavonski Brod)
Stolni tenis
HEP Superliga
Pula, 17,00: Pula - Obrtnička škola Brod (Slavonski Brod)
Kuglanje
Prva B liga, muški
Slavonski Brod, Kuglana Vijuš, 16,00: Slavonac (Bukovlje) - Podravka (Koprivnica)
3. liga
Slavonski Brod, Kuglana Vijuš, 16,00: Zanatlija - Slavonski Banovac
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 17,00: Brod - Garešnica
2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški
Županja: Županja - Brod (Slavonski Brod)
Nedjelja, 24. veljače
Košarka
Završnica Prvenstva Hrvatske za kadetkinje
Spli, Sportska dvorana Gripe
11,30: Utakmica za 3. mjesto
13,30: Finale
Košarka u kolicima
Prvenstvo Hrvatske, 7. kolo
Slavonski Brod, Sportska dvorana OŠ Dragutin Tadijanović
12,00: KKI Brod - KKI Varaždin
13,30: KKI Brod II - KKI Varaždin
15,00: KKI Brod - KKI Brod II
Vaterpolo
Prva Hrvatska vaterpolska liga, seniorke
Slavonski Brod, Gradski bazeni, 17,30: Mursa/Marsonia - Primorje (Rijeka)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -
bc49059fa7e84521c7a43eef8e532fb72998163321.02.2020. u 07:23
Nisi jedini, ocito su greskom objavili raspored od 2019.godine (nije prvi puta)
-