Srijeda, 24. travnja
Nogomet
Četvrtfinale kupa ŽNS Brodsko-posavskog, 17,00 sati
Bukovlje: Slavonac - Marsonia (Slavonski Brod)
Donji Andrijevci: Tomislav - Oriolik (Oriovac)
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Sikirevci
Subota, 27. travnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 24. kolo, 17,00 sati
Oriovac: Oriolik - Čepin
Nova Gradiška: Sloga - Đakovo Croatia (Đakovo)
Pleternica: Slavija - Marsonia (Slavonski Brod)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 21. kolo, 17,00 sati
Babina Greda: Šokadija - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 21. kolo, 19,30 sati
Slavonski Brod: Amater - Tomislav (Donji Andrijevci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 21. kolo, 17,00 sati
Garčin: Gardun - Perkovci (Stari Perkovci)
Donja Bebrina: Mladost - Dubrava (Zadubravlje)
Gundinci: Gundinci - Mladost (Čajkovci)
Slavonski Šamac: Graničar - Sloga (Jaruge)
Vrpolje: Sloga - Raketa (Beravci)
Velika Kopanica: Posavina - Slavonac (Gornja Bebrina)
Prnjavor: Slavonija - Dilj (Klokočevik)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 20. kolo, 17,00 sati
Ciglenik: Omladinac - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)
Kaniža: Posavac - Graničar (Stupnički Kuti)
Brodski Varoš: Graničar - Vatrogasac (Grižići)
Banovci: Mladost 1977 - Sloga (Gromačnik)
Gornji Andrijevci: ASK - Šokadija (Šumeće)e
Zbjeg: Gaj - Trenk (Seoce)
Nedjelja, 28. travnja
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 21. kolo, 17,00 sati
Staro Topolje: Omladinac - Zadrugar (Oprisavci)
Rešetari: Budućnost - Zvonimir (Donja Vrba)
Nova Kapela: Slavonac - Slavonac (Bukovlje)
Sibinj: Mladost - Sikirevci
Gornja Vrba: Omladinac - Batrina
Stari Slatinik: Svačić - Omladinac (Vrbova)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 21. kolo, 17,00 sati
Klakar: Graničar - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Slobodnica: Slobodnica - Tomica
Slavonski Kobaš: Slavonac - Posavac (Ruščica)
Malino: Mladost - Svjetlost (Lužani)
Brodski Stupnik: Slavonac - Zdenac (Brodski Zdenci)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - BONK (Bebrina)
Podvinje: Podvinje - Podcrkavlje
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 17. kolo, 17,00 sati
Magić Mala: Graničar - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Posavac (Davor)
Okučani: Psunj Sokol - Graničar (Laze)
Cernik: Mladost - Slaven (Ljupina)
Bodovaljci: Slavonija - Mladost (Brđani)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Dinamo (Godinjak)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 20. kolo, 17,00 sati
Selna: Selna - Omladinac (Novi Grad)
Vranovci: Bratstvo - Slaven (Trnjani)
Divoševci: Mladost - Mladost (Bicko Selo)
Stružani: Sloga - Sapci
Svilaj: Sava - Šokadija (Sredanci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 8. kolo, 17,00 sati
Adžamovci: Polet - Dragalić
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -