Srijeda, 8. svibnja
Nogomet
Kup ŽNS - polufinale, 17,30 sati
Oriovac: Oriolik - Sikirevci
Nova Gradiška: Sloga - Slavonac (Bukovlje)
Subota, 11. svibnja
Vaterpolo
1. kolo kupa Hrvatske za mlađe juniore
Slavonski Brod, Gradski bazeni, 11,00: Marsonia - Siscia (Sisak)
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 26. kolo, 17,00 sati
Oriovac: Oriolik - Bjelovar
Nova Gradiška: Sloga - Koprivnica
Vinkovci: Cibalia - Marsonia (Slavonski Brod)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 23. kolo, 17,00 sati
Bobota: Borac - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 22. kolo, 17,00 sati
Staro Topolje: Omladinac - Zvonimir (Donja Vrba)
Oprisavci: Zadrugar - Slavonac (Bukovlje)
Rešetari: Budućnost - Tomislav (Donji Andrijevci)
Nova Kapela: Slavonac - Sikirevci
Sibinj: Mladost - Omladinac (Vrbova)
Gornja Vrba: Omladinac - Svačić (Stari Slatinik)
Slavonski Brod: stadion na Jelasu 19,30 sati: Amater - Batrina
Nedjelja, 12. svibnja
Kajak Kanu
Međunarodna regata Slavonski Brod 2019.
Slavonski Brod, start i cilj: Ispred Kajakaškog doma na rijeci Savi u 10,00 sati
Atletika
16. Bromara (polumaraton)
Slavonski Brod, start i cilj Trg Ivane Brlić Mažuranić, 10,30 sati
Nogomet
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 23. kolo, 17,00 sati
Tomica: Tomica - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Klakar: Graničar - Posavac (Ruščica)
Slobodnica: Slobodnica - Svjetlost (Lužani)
Slavonski Kobaš: Slavonac - Zdenac (Brodski Zdenci)
Malino: Mladost - BONK (Bebrina)
Brodski Stupnik: Slavonac - Podcrkavlje
Slavonski Brod: MV Croatia - Podvinje
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 23. kolo, 17,00 sati
Zadubravlje: Dubrava - Perkovci (Stari Perkovci)
Garčin: Gardun - Mladost (Čajkovci)
Donja Bebrina: Mladost - Sloga (Jaruge)
Gundinci: Gundinci - Raketa (Beravci)
Slavonski Šamac: Graničar - Slavonac (Gornja Bebrina)
Vrpolje: Sloga - Dilj (Klokočevik)
Velika Kopanica: Posavina - Slavonija (Prnjavor)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 19. kolo, 17,00 sati
Davor: Posavac - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Magić Mala: Graničar - Graničar (Laze)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Slaven (Ljupina)
Okučani: Psunj Sokol - Mladost (Brđani)
Cernik: Mladost - Dinamo (Godinjak)
Bodovaljci: Slavonija - Slavija (Staro Petrovo Selo)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 22. kolo, 17,00 sati
Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Graničar (Stupnički Kuti)
Ciglenik: Omladinac - Vatrogasac (Grižići)
Kaniža: Posavac - Sloga (Gromačnik)
Brodski Varoš: Graničar - Šokadija (Šumeće)
Banovci: Mladost 1977 - Trenk (Seoce)
Gornji Andrijevci: ASK - Gaj (Zbjeg)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 14. kolo, 17,00 sati
Selna: Selna - Slaven (Trnjani)
Novi Grad: Omladinac - Mladost (Bicko Selo)
Vranovci: Bratstvo - Sapci
Divoševci: Mladost - Šokadija (Sredanci)
Stružani: Sloga - Sava (Svilaj)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 10. kolo, 17,00 sati
Orubica: Soko 1970 - Dragalić
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -