Sport

7.9.2020. u 22:00
Prikaza: 804
|
Autor: IS/SBplus

Sportski raspored od 9. do 13. rujna

Slavonski Brod : Sportski raspored od 9. do 13. rujnaOriolik (crveni) i Sloga u srijedu igraju pretkolo kupa Hrvatske.(Foto: IS/SBplus)

Nogometna srijeda donosi pretkolo kupa Hrvatske u kojem su Oriolik i Sloga domaćini Karlovcu, odnosno Sesvetama, ali i 5. kolo 3. HNL-istok u kojem Marsonia dočekuje Čepin, a Slavonac gostuje u Đakovu. Subota donosi županijski derbi u kojem je Slavonac domaćin Orioliku, a Sloga gostuje u Požegi. Marsa pak u nedjelju gostuje u Ivankovu. Iz MŽNL-a izdvojimo gostovanje Omladinca u Lipiku.

Srijeda, 9. rujna

Nogomet

Pretkolo kupa Hrvatske, 16,00 sati

Oriovac: Oriolik - Karlovac

Nova Gradiška: Sloga - Sesvete

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 5. kolo, 17,00 sati

Slavonski Brod: Marsonia - Čepin

Đakovo: Đakovo Croatia - Slavonac (Bukovlje)

Subota, 12. rujna

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 5. kolo, 17,00 sati

Bukovlje: Slavonac - Oriolik (Oriovac)

Požega: Slavonija - Sloga (Nova Gradiška)

Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod - Požega, 4. kolo, 16,30 sati

Lipik: Lipik - Omladinac (Gornja Vrba)

Požega: Požega - SIkirevci

18,30 Nova Kapela: Slavonac - Jakšić

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 4. kolo, 16,30 sati

Donja Vrba: Zvonimir - Slavonac (Gornja Bebrina)

Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Omladinac (Staro Topolje)

Garčin: Gardun - Tomica

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 4. kolo, 16,30 sati

Brđani: Mladost - Mladost (Cernik)

Davor: Posavac - BONK (Bebrina)

Ljupina: Slaven - Slobodnica

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 3. kolo, 16,30 sati

Bicko Selo: Mladost - Šokadija (Sredanci)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 3. kolo, 19,00 sati

Ruščica: Posavac - Slaven (Trnjani)

Slavonski Brod: Amater - Selna

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 3. kolo, 16,30 sati

Zbjeg: Gaj - Sloga (Gromačnik)

Nedjelja, 13. rujna

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 5. kolo, 17,00 sati

Ivankovo: Bedem - Marsonia (Slavonski Brod) 

Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod - Požega, 4. kolo, 16,30 sati

Sibinj: Mladost - Dinamo (Vidovci)

Donji Andrijevci: Tomislav - Svačić (Stari Slatinik)

Kaptol: Kaptol - Zadrugar (Oprisavci) 

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 4. kolo, 16,30 sati

Podcrkavlje: Podcrkavlje - Sloga (Vrpolje)

Slavonski Šamac: Graničar - Perkovci (Stari Perkovci)

Podvinje: Podvinje - Sloga (Jaruge)

Velika Kopanica: Posavina - Graničar (Klakar)

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 4. kolo, 16,30 sati

Rešetari: Budućnost - Croatia (Tisovac)

Batrina: Batrina - Omladinac (Vrbova)

Laze: Graničar - Psunj Sokol (Okučani)

Brodski Stupnik: Slavonac - Slavonac (Gunjavci Drežnik) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 3. kolo, 16,30 sati

Divoševci: Mladost - Omladinac (Novi Grad)

Gundinci: Gundinci - Mladost (Čajkovci)

Kupina: Posavac - Sava (Svilaj)

Beravci: Raketa - Sapci 

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 3. kolo, 19,00 sati

Brodski Zdenci: Zdenac - Graničar (Brodski Varoš)

Klokočevik: Dilj - Bratstvo (Vranovci)

Zadubravlje: Dubrava - Vinogorac (Slavonski Brod) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 3. kolo, 16,30 sati

Slavonski Kobaš: Slavonac - Vatrogasac (Grižići)

Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Graničar (Stupnički Kuti)

Gornji Andrijevci: ASK - Šokadija (Šumeće)

Kaniža: Posavac - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina D, 3. kolo, 16,30 sati

Malino: Mladost - Slavonija (Bodovaljci)

Gornji Bogićevci: Sloboda - Trenk (Seoce)

Staro Petrovo Selo: Slavija - Svjetlost (Lužani)

Dragalić: Dragalić - Soko 1970 (Orubica) 

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 21. do 25. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored od 21. do 25. listopada

21.10.2020. | 10:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 13. do 18. listopada 2020.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 13. do 18. listopada 2020.

12.10.2020. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 7. do 11. listopada 2020.

Sportska tjedna događajnica

Sportski raspored od 7. do 11. listopada 2020.

6.10.2020. | 8:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 30. rujna do 4. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored od 30. rujna do 4. listopada

29.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 23. do 27. rujna 2020.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 23. do 27. rujna 2020.

22.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 5. i 6. rujna

Sportska događajnica

Sportski raspored za 5. i 6. rujna

4.9.2020. | 17:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 25. do 30. kolovoza 2020.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 25. do 30. kolovoza 2020.

25.8.2020. | 14:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 21. do 23. kolovoza

Sportska događajnica

Sportski raspored od 21. do 23. kolovoza

19.8.2020. | 18:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 15. i 16. kolovoza

Sportska događajnica

Sportski raspored za 15. i 16. kolovoza

14.8.2020. | 15:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 22. do nedjelje 26. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 22. do nedjelje 26. srpnja

22.7.2020. | 9:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Hrvatsko-srpski kajakaški par vjenčao se u Slavonskom Brodu

Antun Novaković i Milica Starović

Hrvatsko-srpski kajakaški par vjenčao se u Slavonskom Brodu

19.7.2020. | 19:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 18. i 19. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za 18. i 19. srpnja

14.7.2020. | 18:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

1.7.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski vikend 27. i 28. lipnja

Sportska događajnica

Sportski vikend 27. i 28. lipnja

26.6.2020. | 8:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

10.3.2020. | 18:05