Petak, 15. ožujka
Futsal
Polufinale kupa Hrvatske
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš
17,00: Square (Dubrovnik) - Uspinjača Gimka (Zagreb)
20,00: Alumnus (Sesvete) - Novo vrijeme Apfel (Makarska)
Subota, 16. ožujka
Šah
19. Memorijalni šahovski turnir "Milan Mesić"
Slavonski Brod, Radnički dom, 15,00 sati
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 18. kolo, 15,30 sati
Oriovac: Oriolik - Slavija (Pleternica)
Belišće: Belišće - Sloga (Nova Gradiška)
Jelisavac: Vihor - Marsonia (Slavonski Brod)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 15. kolo, 15,30 sati
Našice: NAŠK - Željezničar (Slavonski Brod)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 15. kolo, 15,00 satii
Slavonski Šamac: Graničar - Perkovci (Stari Perkovci)
Vrpolje: Sloga - Gundinci
Velika Kopanica: Posavina - Mladost (Donja Bebrina)
Prnjavor: Slavonija - Gardun (Garčin)
Klokočevik: Dilj - Dubrava (Zadubravlje)
Gornja Bebrina: Slavonac - Mladost (Čajkovci)
Beravci: Raketa - Sloga (Jaruge)
Kuglanje
Prva B kuglačka liga
Slavonski Brod, Kuglana Vijuš, 16,00: Slavonac Bukovlje - Ciglenica
Stolni tenis
HEP Superliga, 17. kolo
Petrinja: Mladost - Obrtnička škola Brod (Slavonski Brod)
Košarka
Prva ženska liga
Virje: Podravac Gigant - Brod na Savi (Slavonski Brod)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški
Slatina: Slatina - Brod (Slavonski Brod)
Futsal
Finale kupa Hrvatske
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš, 20,00 sati
Nedjelja, 17. ožujka
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 14. kolo, 15,00 sati
Staro Topolje: Omladinac - Amater (Slavonski Brod)
Sibinj: Mladost - Slavonac (Nova Kapela)
Stari Slatinik: Svačić - Zadrugar (Oprisavci)
Gornja Vrba: Omladinac - Budućnost (Rešetari)
Vrbova: Omladinac - Zvonimir (Donja Vrba)
Batrina: Batrina - Slavonac (Bukovlje)
Sikirevci: Sikirevci - Tomislav (Donji Andrijevci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 15. kolo, 15,00 sati
Malino: Mladost - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Brodski Stupnik: Slavonac - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Slobodnica
Podvinje: Podvinje - Graničar (Klakar)
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Tomica
Bebrina: BONK - Posavac (Ruščica)
Brodski Zdenci: Zdenac - Svjetlost (Lužani)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 14. kolo, 15,00 sati
Banovci: Mladost 1977 - Posavac (Kaniža)
Gornji Andrijevci: ASK - Omladinac (Ciglenik)
Zbjeg: Gaj - Mladost (Jakačina Mala)
Seoce: Trenk - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)
Šumeće: Šokadija - Graničar (Stupnički Kuti)
Gromačnik: Sloga - Vatrogasac (Grižići)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -