Sport

30.4.2019. u 18:45
Prikaza: 1174
|
Autor: IS/SBplus

Sportska događajnica

Sportski raspored za 4. i 5. svibanj

Slavonski Brod : Sportski raspored za 4. i 5. svibanjMarsonia u subotu u županijskom derbiju dočekuje Slogu.(Foto: IS/SBplus)

Marsonia na svom travnjaku dočekuje Slogu, a Oriolik gostuje u Jurjevcu. Željezničar pak dočekuje Vukovarce. Igraju se redovna kola u svim županijskim nogometnim ligama.

Subota, 4. svibanj

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 25. kolo, 17,00 sati

Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Sloga (Nova Gradiška)

Jurjevac: Zrinski - Oriolik (Oriovac)

Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 22. kolo, 17,00 sati

Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Sloga Vuteks (Vukovar)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 21. kolo, 17,00 sati:

Bukovlje: Slavonac - Budućnost (Rešetari)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 22. kolo, 17,00 sati: 

Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Podvinje

Podcrkavlje: Podcrkavlje - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)

Bebrina: BONK - Slavonac (Brodski Stupnik)

Brodski Zdenci: Zdenac - Mladost (Malino)

Lužani: Svjetlost - Slavonac (Slavonski Kobaš)

Tomica: Tomica - Graničar (Klakar)

Ruščica, 19,30 sati: Posavac - Slobodnica

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 13. kolo, 17,00 sati

Svilaj: Sava - Selna

Sredanci: Šokadija - Sloga (Stružani)

Sapci: Sapci - Mladost (Divoševci)

Bicko Selo: Mladost - Bratstvo (Vranovci)

Trnjani: Slaven - Omladinac (Novi Grad)

Nedjelja, 5. svibnja

Nogomet

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 21. kolo, 17,00 sati

Stari Slatinik: Svačić - Omladinac (Staro Topolje)

Vrbova: Omladinac - Omladinac (Gornja Vrba)

Batrina: Batrina - Mladost (Sibinj)

Sikirevci: Sikirevci - Amater (Slavonski Brod)

Donji Andrijevci: Tomislav - Slavonac (Nova Kapela)

Donja Vrba: Zvonimir - Zadrugar (Oprisavci)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 22. kolo, 17,00 sati

Stari Perkovci: Perkovci - Slavonija (Prnjavor)

Klokočevik: Dilj - Posavina (Velika Kopanica)

Gornja Bebrina: Slavonac - Sloga (Vrpolje)

Beravci: Raketa - Graničar (Slavonski Šamac)

Jaruge: Sloga - Gundinci

Čajkovci: Mladost - Mladost (Donja Bebrina)

Zadubravlje: Dubrava - Gardun (Garčin)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 18. kolo, 17,00 sati

Gunjavci Drežnik: Slavonac - Slavija (Staro Petrovo Selo)

Godinjak: Dinamo - Slavonija (Bodovaljci)

Brđani: Mladost - Mladost (Cernik) 

Ljupina: Slaven - Psunj Sokol (Okučani)

Laze: Graničar - Sloboda (Gornji Bogićevci)

Davor: Posavac - Graničar (Magić Mala)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 21. kolo, 17,00 sati

Seoce, 11,00 sati: Trenk - ASK (Gornji Andrijevci)

Šumeće: Šokadija - Mladost 1977 (Banovci)

Gromačnik: Sloga - Graničar (Brodski Varoš)

Grižići: Vatrogasac - Posavac (Kaniža)

Stupnički Kuti: Graničar - Omladinac (Ciglenik)

Brodsko Vinogorje: Vinogorac - Mladost (Jakačina Mala)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 9. kolo, 17,00 sati

Orubica: Soko 1970 - Polet (Adžamovci)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

10.3.2020. | 18:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

24.2.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

18.2.2020. | 21:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 8. veljače

7.2.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

15.1.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 11. siječnja

9.1.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

11.12.2019. | 19:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

3.12.2019. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

4.11.2019. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

21.10.2019. | 17:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

15.10.2019. | 8:00