Subota, 7. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 3. Kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia – Zrinski (Jurjevac)
Našice: NAŠK – Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 3. Kolo, 17,00 sati
Lipik: Lipik – Kaptol
Bukovlje: Slavonac – Sikirevci
Kuzmica: Tim osvježenje – Omladinac (Gornja Vrba)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 3. Kolo, 17,00 sati
Bebrina: BONK – Slobodnica
Donja Vrba: Zvonimir – Slaven (Ljupina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 4. Kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 – Podcrkavlje
Tomica: Tomica – Amater
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 4. Kolo, 17,00 sati
Klakar: Graničar – Dilj (Klokočevik)
Velika Kopanica: Posavina – Sloga (Jaruge)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 4. Kolo, 17,00 sati
Kaniža: Posavac – Trenk (Seoce)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 4. Kolo, 17,00 sati
Trnjani: Slaven – Mladost (Bicko Selo)
Nedjelja, 8. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 3. Kolo, 17,00 sati
Čepin: Čepin – Sloga (Nova Gradiška)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 3. Kolo, 17,00 sati
Oprisavci: Zadrugar – Hajduk (Pakrac)
Slavonski Brod: ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar – Požega
Donji Andrijevci: Tomislav –Jakšić
Sibinj: Mladost – Svačić (Stari Slatinik)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 3. Kolo, 17,00 sati
Beravci: Raketa – Omladinac (Vrbova)
Rešetari: Budućnost – Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Gornja Bebrina: Slavonac – Batrina
Nova Kapela: Slavonac – Omladinac (Staro Topolje)
Cernik: Mladost – Graničar (Slavonski Šamac)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 4. Kolo, 17,00 sati
Slavonski Kobaš: Slavonac – Podvinje
Brodski Varoš: Graničar – Šokadija (Šumeće)
Brodski Zdenci: Zdenac – Slavonac (Brodski Stupnik)
19,30: Ruščica: Posavac – Svjetlost (Lužani)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - istok, 4. Kolo, 17,00 sati
Gundinci: Gundinci – Mladost (Divoševci)
Stari Perkovci: Perkovci – Dubrava (Zadibravlje)
Vrpolje: Sloga – Bratstvo (Vranovci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - zapad, 4. Kolo, 16,30 sati
Magić Mala: Graničar – Sloboda (Gornji Bogićevci)
Bodovaljci: Slavonija – Slavija (Staro Petrovo Selo)
Gunjavci Drežnik: Slavonac – Mladost (Brđani)
Laze: Graničar – Dinamo (Godinjak)
Orubica: Soko – Psunj Sokol (Okučani)
Tisovac: Croatia – Posavac (Davor)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 4. Kolo, 17,00 sati
Jakačina Mala: Mladost – Gaj (Zbjeg)
Gromačnik: Sloga – ASK (Gornji)
Malino: Mladost – Mladost 1977 (Banovci)
Brodsko Vinogorje: Vinogorac – Vatrogasac (Grižići)
Stupnički Kuti: Graničar – Omladinac (Ciglenik, Bečic)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 4. Kolo, 17,00 sati
Sredanci: Šokadija – Posavac (Kaniža)
Stružani: Sloga – Sava (Svilaj)
Selna: Selna – Omladinac (Novi Grad)
Čajkovci: Mladost – Mladost (Donja Bebrina)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -