NAPOMENA DODANA 12.3.2020. U 22 SATA:
SVE UTAKMICE ODGOĐENE ZBOG MJERA SUZBIJANJA KORONAVIRUSA!!
Subota, 14. ožujka
Nogomet
3. HNL-istok, 18. kolo, 15,30 sati
Oriovac: Oriolik - NAŠK (Našice)
Nova Gradiška: Sloga - Čepin
Jurjevac: Zrinski - Marsonia
MŽNL Slavonski Brod-Požega, 15. kolo, 15,00 sati
Bukovlje: Slavonac - Hajduk (Pakrac)
Lipik: Lipik 1925 - Sikirevci
1. ŽNL Brodsko-posavska, 15. kolo, 15,00 sati
Nova Kapela: Slavonac - Slaven (Ljupina)
Gornja Bebrina: Slavonac - Slobodnica
2. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 12. kolo, 15,00 sati
Brodski Varoš: Graničar - Podcrkavlje
Podvinje: Podvinje - Svjetlost (Lužani)
2. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 12. kolo, 15,00 sati
Stari Perkovci: Perkovci - Sloga (Jaruge)
17,30: Gardun - Bratstvo (Vranovci)
3 ŽNL Brodsko-posavska-centar, 12. kolo, 15,00 sati
Brodsko Vinogorje: Vinogorac - Posavac (Kaniža)
Gornji Andrijevci: ASK - Mladost 1977 (Banovci)
3. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 10 kolo, 15,00 sati
Bicko Selo: Mladost - Sava (Svilaj)
Stolni tenis
HEP Superliga, 14. kolo
Slavonski Brod, dvorana OŠ Ivan Goran Kovačić, 17,00: Slavonski Brod - Pula
Vaterpolo
1. B HVL seniori, 6. kolo
Slavonski Brod, plivalište "Vijuš": Marsonia - Osijek
1. HVL seniorke, 6. kolo
Split: Bura - Marsonia (Slavonski Brod)
Odbojka
Superliga muški, 3. skupina, 2. dio
Rovinj, 20,00: Rovinj - Marsonia (Slavonski Brod)
Nedjelja, 15. ožujka
Nogomet
MŽNL Slavonski Brod-Požega, 15. kolo, 15,00 sati
Sibinj: Mladost - Omladinac (Gornja Vrba)
Donji Andrijevci: Tomislav - Svačić (Stari Slatinik)
Slavonski Brod: Željezničar - Jakšić
Oprisavci: Zadrugar - Požega
1. ŽNL Brodsko-posavska, 15. kolo, 15,00 sati
Cernik: Mladost - Omladinac (Vrbova)
Donja Vrba: Zvonimir - Graničar (Slav.Šamac)
Bebrina: BONK - Omladinac (Staro Topolje)
Rešetari: Budućnost - Batrina
2. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 12. kolo, 15,00 sati
Slavonski Kobaš: Slavonac - MV Croatia 1976 (Slav.Brod)
Brodski Zdenci: Zdenac - Amater (Slav.Brod)
Šumeće: Šokadija - Slavonac (Brodski Stupnik)
17,30 Ruščica: Posavac - Tomica
2. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 12. kolo, 15,00 sati
Vrpolje: Sloga - Posavina (Velika Kopanica)
Gundinci: Gundinci - Dilj (Klokočevik)
Divoševci: Mladost - Dubrava (Zadubravlje)
3. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 12. kolo, 15,00 sati
Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Graničar (Stupnički Kuti)
Malino: Mladost - Trenk (Seoce)
Gromačnik: Sloga - Omladinac (Ciglenik)
Zbjeg: Gaj - Vatrogasac (Grižići)
3. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 10 kolo, 15,00 sati
Sredanci: Šokadija - Selna
Trnjani: Slaven - Mladost (Donja Bebrina)
Kupina: Posavac - Omladinac (Novi Grad)
Stružani: Sloga - Mladost (Čajkovci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -