Sport

18.2.2020. u 21:10
Prikaza: 1991
|
Autor: IS/SBplus

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Svečanost proglašenja najboljih u sportskoj 2019. godini u Gradu održana je večeras u Kazališno koncertnoj dvorani „Ivana Brlić-Mažuranić“

SLAVONSKI BROD - Temeljem postignutih sportskih rezultata pojedinaca i sportskih ekipa tijekom protekle godine, prijedloga sportskih udruga, klubova, Saveza školskih sportskih klubova i Športskog saveza invalida Grada Slavonskog Broda, članovi Upravnog odbora Zajednice sportskih udruga grada Slavonskog Broda izvršili su izbor najuspješnijih sportašica, sportaša, ekipa, nadarenih mladih sportaša, školskih sportskih klubova, udruga i sportskih djelatnika u 2019. godini. 

Svečanost proglašenja najboljih u sportskoj 2019. godini u Gradu održana je večeras u Kazališno koncertnoj dvorani „Ivana Brlić-Mažuranić" 

Na početku su dodijeljena  priznanja mladim brodskim nadarenim sportašima koji su postigli zapažene rezultate tijekom prošle godine.

Potom su nagrade primili:

Za promicanje sporta i sportske rekreacije: 

Gimnastički klub „Sokol"

Najbolji školski-sportski klubovi:

ŠSD „Plavi Sokol" OŠ Hugo Badalić

ŠSD „Gimnazijalac" Gimnazija Matija Mesić 

Najuspješniji sportaš s invaliditetom:

Borna Sečić, Boćarski klub „Dan"

Najuspješniji sportski djelatnik:

Ivan Jašić – Jape, posthumno

Najuspješnije ženske sportske ekipe:

3. mjesto: Košarkaški klub „Brod"

2. mjesto:  Ženski košarkaški klub „Brod na Savi"

1. mjesto: Ženski nogometni klub „Viktorija"

Najuspješnije muške sportske ekipe:

3. mjesto: Muški odbojkaški klub „Marsonia"

2. mjesto: Kajak kanu klub „Olimpik"

1. mjesto: Boksački klub „Radnički”

Najuspješnije sportašice:

3. mjesto: Ines Jozić – Ultramaraton klub „Mazator"

2. mjesto: Dunja Lipovac – Kajak kanu klub „Olimpik"

1. mjesto: Vanesa Tot - Kajak kanu klub „Marsonia"

Najuspješniji sportaši:

3. mjesto: Gabrijel Beočić – Boksački klub „Brod”

2. mjesto: Matej Lebo – Kickboxing klub "Tigar Brod”

1. mjesto: Arijan Hucaljuk – Aeroklub "Brod”

Svečanost proglašenja najboljih u sportskoj 2019. Uveličali su svojim atraktivnim nastupima Plesni sportski klub „Top dance" i Karate klub „Slavonski Brod".

Broj komentara: 2

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava
PodOblokom

PodOblokom

Komentirano: 22.2.2020. | 17:20

1

Bravo za Bornu i ostale sportase i klubove.
2cv2cv

2cv2cv

Komentirano: 22.2.2020. | 17:15

2

Gabrijel je VEOČIĆ

Broj komentara: 2

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 30. rujna do 4. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored od 30. rujna do 4. listopada

29.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 23. do 27. rujna 2020.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 23. do 27. rujna 2020.

22.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 5. i 6. rujna

Sportska događajnica

Sportski raspored za 5. i 6. rujna

4.9.2020. | 17:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 25. do 30. kolovoza 2020.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 25. do 30. kolovoza 2020.

25.8.2020. | 14:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 21. do 23. kolovoza

Sportska događajnica

Sportski raspored od 21. do 23. kolovoza

19.8.2020. | 18:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 15. i 16. kolovoza

Sportska događajnica

Sportski raspored za 15. i 16. kolovoza

14.8.2020. | 15:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 22. do nedjelje 26. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 22. do nedjelje 26. srpnja

22.7.2020. | 9:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Hrvatsko-srpski kajakaški par vjenčao se u Slavonskom Brodu

Antun Novaković i Milica Starović

Hrvatsko-srpski kajakaški par vjenčao se u Slavonskom Brodu

19.7.2020. | 19:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 18. i 19. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za 18. i 19. srpnja

14.7.2020. | 18:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

1.7.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski vikend 27. i 28. lipnja

Sportska događajnica

Sportski vikend 27. i 28. lipnja

26.6.2020. | 8:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

10.3.2020. | 18:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

24.2.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33